Василь Івегеш: "В понеділок до нас має приїхати на перегляд ще один футболіст"

07 лютого 11:58
Переглядів: 214
Івегеш

Вчора, 6 лютого, завершився перший цикл другого навчально-тренувального збору ФК «Тернопіль». За традицією, наприкінці кожного робочого тижня тренери пропонують своїм підопічним роботу на станціях. Кожен з футболістіввизначену кількість часу (до 30 секунд) на 15 позиціях виконував ту чи іншу вправу.

Підбив підсумки цієї частини збору головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш:

– Якщо говорити про підсумки тижневого циклу, то я б сказав, що на даному етапі роботу виконали на четвірку. А все тому, що погодні умови пішли на покращення. Впав сніг плюс невеликий мороз дозволив нам наприкінці кожного робочого дня працювати з м’ячами та проводити короткі двосторонки.

– Чи задоволені Ви футболістами, які перебувають на перегляді?

– На тренуваннях особливу увагу звертали на цих гравців. За відношенням до роботи, старанням і бажанням грати в команді майстрів, тим більше першої ліги, до них претензій немає. Але задоволення буде тоді, коли я їх зможу побачити хоча б 2-3 спарингах.

– Чи ще передбачається запрошення нових футболістів?

– Однозначно. Вже в понеділок до нас має приїхати на перегляд ще один футболіст.

– Коли приступлять до роботи гравці, які перебувають у клубному лазареті?

– Сьогодні зранку з Василем Чорним і Богданом Семенцем був на консультації у лікаря. Дуже приємно, що досвідчений тернопільський медик сказав, що обидва з понеділка вже побіжать разом з усією командою. Щоправда, порекомендував ще  застосовувати наколінники, виписав медикаменти, але тим не менше тішить те, що вони вже будуть у роботі. Що стосується Артура Дорі, то він вже рвався в роботу, однак ми вирішили 2-3 днів його поберегти, але з понеділка і він працюватиме разом з усіма. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: