Василь Івегеш: "З незрозумілих причин в нас у кожній грі пенальті"

04 червня 08:00
Переглядів: 185
Івегеш

Після поразки в Сумах від однойменного клубу 5:1 головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш поспілкувався з журналістами.

- Враження погані. Ми приїхали до хорошої команди, яка знаходиться десь на нашому рівні. Можна було грати з ними. Ніби й гру побудували і гол забили. Але я не зрозумів чому після забитого на перших хвилинах голу ми побігли другий, третій забивати. Після того «відпустили» гру. В другому таймі це далось в знаки. «Суми» технічна команда, яка контролює м’яч. Також не реалізували пару моментів. «Суми» тактично нас обіграли: забили один, другий, третій і сіли в оборону.

Гра складається з моментів, а якщо ті люди не можуть тут грати то нехай пробують свої сили у грі в чемпіонаті області, а далі побачимо. Треба запрошувати людей, які хочуть чогось добитись. Потрібно щось міняти в команді і вливати свіжу кров. Молодь теж не показує тої гри, яку від них чикали.

В першому колі ми йшли другі, треті, четверті, а тепер з незрозумілих причин в нас у кожній грі пенальті, якісь абсурди, додається багато хвилин, гра до забитого голу. Ми спершу не звертали увагу, але ситуація надто складна. Ми старались показувати футбол і триматись вище.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: