Василь Івегеш: "Забитий гол підняв нас з колін"

07 травня 09:31
Переглядів: 386
івегеш

ФК «Тернопіль» - «Нафтових-Охтирка» 1:0. Післяматчева прес-конференція головного тренера терноплян Василя Івегеша.

- Радий, що була самовіддача. Ми знаємо, що весною у нас спад, але старались, працювали, вели розмови. Ви собі не уявляєте скільки роботи було проведено за останні дні.

Завдання сьогодні у гравців було не виграти чи не програти, а вийти і показати результат, що біжимо, що в нас є бажання і азарт.

Перший тайм був за нами. Другий тайм, ви бачили, що було вилучення Дубчака і ми могли тільки сісти і утамувати результат.  В кінці нам вдалось зробити фурор. Таке у футболі буває. Ми забили гол і він підняв нас з колін. Тепер встанемо будемо боротись, будемо битись.  Думаю, що це психологічний момент.

Ми побачили Богданова такого активного як хотіли, побачили активних крайніх хавів, Волошинович і Кушецький «віджили». Думаю, що тепер вже буде добре. Ця гра стала переломною і маленьким святом для нас.

Якщо взяти Семенця, то це не одна з його кращих ігор. Він для того в нас і є щоб забити гол. В попередній грі в нього були і кращі моменти. Бажання у всіх було божевільним, в когось менше, в когось більше.

Щодо пенальті. То там м’яч скакав. У футболі бувають випадковості. Але краще подивитись на повторі, що там було. Момент такий з нічого. Зараз я не можу аналізувати,бо в емоціях. Треба дивитись де були захисники, чого не зіграли на випередження, чого дали м’ячу перескочити.

Після призначення пенальті, я не можу сказати, що не вірив в нашу перемогу. Я в чудеса вірю, думав, що до останнього будемо битись. Але й боявся, що заб’ють другий, третій. В перемогу ми вірили всі. А хто сильно хоче тому і щастить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: