Василь Івегеш: "Західноукраїнські дербі – завжди безкомпромісні"

02 травня 08:41
Переглядів: 199
Василь Івегеш

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш на післяматчевій прес-конференції розповів про перипетії матчу з чернівецькою «Буковиною».

– Я не можу зрозуміти, чому в наш бік призначили пенальті на сьомій доданій хвилині. Думав, що суддя в тому епізоді показав від воріт, а виявилося, що то пенальті в наші ворота. Ми знали, що гра буде важкою, ми не чекали нічого іншого, адже західноукраїнські дербі – завжди безкомпромісні і немає особливо значення, що «Буковина» нині на останньому місці. Вона може програти «Нафтовику» (1:4), іншим командам, але я знав, що нам даватиме бій. Глянути тільки на тренерів та футболістів «Буковини», одразу ставало зрозуміло, що цей матч не буде рядовим. Ми готові були до такого розвитку подій, тому чекати від матчу Бог зна якого комбінаційного футболу не доводилося. За рахунок бойовитості, швидкому переходу з оборони в атаку могли успішно протистояти супернику. Але знову повернуся до епізоду на сьомій доданій хвилині. Щось подібне було в матчі з «Динамо-2», коли чернівчани забили на доданих хвилинах і теж з пенальті.

– Матч з «Буковиною» мав стати переломним…

– Думали саме сьогодні вийти з психологічної ями, в якій перебували після трьох поспіль поразок, але не судилося. Тепер будемо далі працювати та думати, як встати на ті рейки, на яких були раніше.

– У чому причина, що останні три домашні гри тернопільська команда створює обмаль гольових моментів?

– Футбольна команда – не машина в яку залив бензин і вона їде. Не може команда бути стабільною протягом тривало часу, бувають спади і підйоми. Так, в одних матчах не належно налаштувалися, десь була недооцінка суперника і ви нині бачите наскільки нам важко, адже над нами вже є якийсь страх, якого раніше не було. Ми вже граємо з оглядкою назад, боїмося програти ще раз, тому так сталося, що не змогли дотримати переможний результат. Може хтось дорікнути, що випустив на заміну молодих гравців, не всі з яких вдало увійшли в гру. Але бачив як деяким гравцям основи важко, тому намагався свіжими футболістами підсилити гру, але цього не сталося. Зараз будемо робити висновки, щоб якомога швидше вийти з цієї ситуації.

– Як оціните гру Василя Чорного, який після тривалої перерви знову з’явився на футбольному полі?

– Василь зіграв слабко, чекаємо він нього більшого. Але потрібно було щось міняти в складі команди, адже молоді гравці ще не того рівня, щоб на рівних протистояти першоліговим суперникам. Загалом думали, що Василь зіграє 20-30 хвилин, бо знали, що він ще фізично не готовий грати весь матч. Але рахунок був хитким (1:0), тому ще трохи Чорного притримав на полі, щоб він, як досвідчений футболіст, зумів завести партнерів на боротьбу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: