Василь Козар: «У грі зі «Спартою» був шанс, але ми його не використали»

02 жовтня 12:07
Переглядів: 291
Default Image

Три поразки на старті чемпіонату української жіночої Суперліги від львівської «Галичанки» оптимізму вселяють мало. Та попри не зовсім вдалий старт не варто строго судити молоду команду Василя Козара. Від гри до гри юні «галичанки» додають. Це видно як по рахунку (вже немає таких розгромів, як у першому турі від ужгородських «Карпат» 41:17), так і по грі… Сьогодні, в Ужгороді «Галичанка» зіграє з київським «Спартаком».

Кореспондент noc.lviv.ua поспілкувався з головним тренером «Галичанки» Василем Козарем. У розмові з Василем Миколайовичем ми поговорили про старт львівської команди у чемпіонаті української Суперліги, про перипетії останнього матчу з криворізькою «Спартою», про ситуацію із розвитком гандболу в Україні, а також про перспективи «Галичанки» як команди у майбутньому.

-Ми переграли «Спарту» по грі, – розпочинає розмову Василь Козар. На жаль, це не вилилося в результат. Дівчата грали добре, але, знову ж таки не всі. Ми не забили всім семиметрових кидків. Саме ці нереалізовані кидки трішки зламали нам гру. Саме цих не забитих м’ячів не вистачило для позитивного результату («Спарта» – «Галичанка» –  31:23, – примітка автора). Якщо б у нас було трішки більше ігрової практики, ми б могли поборотися з криворізькою «Спартою» за очки. На жаль, не склалося. Адже команда перед виїздом на ці ігри не мала повноцінної підготовки у плані тренувань. Команда укомплектовувалася в авральному порядку. Та ще й до всього ми лише в останню мить заявилися для участі у чемпіонаті Суперліги. Сьогодні важко говорити про якийсь результат, хоча дуже хотілося перемогти Кривий Ріг, бо інші команди трішки сильніші. Тому у грі зі «Спартою» був шанс, але ми його не використали.

-А як справи з фінансовим становищем «Галичанки». Адже відомо, що «Галичанка» ще не внесла заявковий внесок на чемпіонат Суперліги… У цьому питанні справа зрушила з «мертвої точки», спонсорів вдалося знайти?

-Поки що ніяких спонсорів у нас немає і я не бачу за рахунок чого ми будемо платити цей внесок, як далі будемо продовжувати свої виступи. Основна причина – це відсутність нормального часу  у залі, в якому ми мали б тренуватися. Нас запроторили в такий час, що молоді дівчата нашої команди в такому режимі не можуть тренуватися. Цього року нам обіцяли, що це питання вирішать. А вже від того, чи вдасться його вирішити буде багато залежати. Зі сторони ректора Львівського університету імені Івана Франка пана Івана Вакарчука було запевнення,що він нам у цьому питанні допоможе. Якщо ми приїдемо до Львова і зможе й надалі тренуватися у тому залі, в якому тренувалися в нормальному режимі, тоді можна буде говорити навіть про команду. А так, без тренувань дуже багато дівчат «ламаться». Дівчата, які у нас в команді найстарші за віком, у порівнянні з іншими командами Суперліги є наймолодшими.

-А чи ці три поразки на старті чемпіонаті у психологічному плані не надломлять молодих гандболісток «Галичанки» перед наступним матчем із київським «Спартаком»?

-Навіть у грі з криворізькою «Спартою» по ходу гри ми могли поборотися за перемогу. Однак у психологічному плані, про який ви згадуєте, без тренувань це дуже важко. Тим паче, дівчата бачать ту нестабільність, яка вже впродовж декількох років триває у «Галичанці». Ми не знаємо стовідсотково чи будемо існувати як команда. Сьогодні я вже багатьом людям казав про наші проблеми. Підняв так би мовити всіх. На жаль, після 1 вересня місяць ми не могли нормально тренуватися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: