Василь Малик: "Ми працюємо над формуванням команди для виступів на професійному рівні"

26 березня 16:26
Переглядів: 287
малик

Головний тренер футбольного клубу «Калуш» Василь Малик в ефірі «Калуш ФМ» розповів про стан справ у футбольному клубі “Калуш”. Зокрема Василь Малик запевнив у серйозності намірів ФК “Калуш” виступати на професійному рівні — у Другій лізі, розповів про участь у цьому сезоні ФК «Калуш» у Чемпіонаті Івано-Франківської області та в Чемпіонаті України серед аматорів.

Загалом за 20 років роботи тренером Василь Малик виховав багато футболістів, якими може пишатися. Наприклад, Валерій Боднаренко, В‘ячеслав Котляр, котрий визнаний кращим воротарем Казахстану, Назар Стасишин та ін.

— Щодо ФК “Калуш”, — каже Василь Малик, — стараємося добирати в команду гравців, котрі відповідають професійному рівню. Зараз ми на стадії формування. Вибудовуємо команду не на рік-два, а на майбутнє. Робимо все, щоб на професійному рівні бути конкурентними. Тим більше, мені подобається, як працює команда. Хлопці мотивовані, зацікавлені в розвитку і в перемогах.

— Основний склад команди буде брати участь і в Чемпіонаті України, і в Чемпіонаті області. Чи не буде заважко для футболістів?
⠀— Думаю, не буде. Для молодих футболістів важливо здобувати ігровий досвід. А де його здобувати — як не в іграх. Ми і зараз в режимі, коли граємо 2 рази на тиждень.

— Чи не вважаєте, що нашій команді зарано виступати на професійному рівні — у Другій лізі?

⠀— Вважаю, що треба пробувати. І чим швидше, тим краще. Не святі горшки ліплять, як то кажуть. Але, можу вам пообіцяти, що ми не будемо там “хлопчиками для биття”, а на хорошому рівні представимо Калуш на професійному рівні.
Хотілося б, щоб калушани підтримували команду. Це додає додаткового шарму, драйву і мотивації для гравців. А ми будемо тішити вболівальників якісною грою. ⠀

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: