Василь Малик: "Те, що нам пробачають у Другій лізі, "Дніпро-1" не пробачив"

01 листопада 12:13
Переглядів: 162
Малик

Головний тренер ФК "Калуш" Василь Малик поділився враженнями від кубкового поєдинку з "Дніпром-1"

– Сподобалося те, що ми, у такому протистоянні з "Дніпром-1", старалися діяти у притаманному для себе стилі, не відходячи від своєї гри, за що і були покарані. Але, якщо б не грубі помилки в обороні, то вважаю, що гра була б цікавішою, а інтрига зберігалася б до самого кінця матчу. Я не можу сказати, що у першому таймі дніпряни нас так переважали, але у нас були дві грубі помилки в захисті, після чого суперник вже грав за рахунком.

– Після перемоги над "Металістом-1925" ви прогриміли на всю країну. За такої підтримки розраховували пройти і "Дніпро-1"?

– Ми і хотіли переграти дніпрян, вивчали і будували від цього свою гру. Намагалися на свою користь використати ті тактичні схеми, по яким грає "Дніпро-1". Пробували вибігати, і в принципі це нам вдавалося у першому таймі, але два голи нас трохи вибили з колії. Ну а потім вже у хлопців зник інтерес до боротьби, через що довелося їх підганяти, підбадьорювати, щоб вони не зупинялися. Але по грі в атаці в першому таймі ми задоволені, а далі вже було складніше. Значить треба працювати над помилками і більше працювати в обороні. Те, що нам пробачають у Другій лізі, команда рівня "Дніпра-1" не пробачила.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: