Василь Матвійків: "Працюємо над тим щоб закласти хорошу базу на сезон"

21 січня 18:14
Переглядів: 863
Василь Матвійків

Директор та виконуючий обов’язки головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків розповів сайту «Галичина спортивна» про підготовку команди до сезону.

- Є претензії тільки до полів, але вони кращі ніж у нас. Штучні поля третього покоління дуже ноги забивають, травматичні. Атмосфера в команді дуже хороша, дружня, всі наполегливо працюють. Єдине, що є втома і болять ноги від полів. Працюємо над тим щоб закласти хорошу базу на сезон. Ніхто не забиває собі голову відсутністю головного тренера і зняття інших команд з чемпіонату, всі працюють над налагодженням гри.

Для нас Меморіал Макарова - це оптимальний варіант підготовки. Всі команди середнього класу. Задоволений самовіддачею та відношенням гравців до гри і тренувального процесу. Фактично ми всі ігри виграємо на характері. Всі матчі ми спершу програємо і походу гри вириваємо перемогу. Це важливий компонент, що все таки команда не любить, не хоче програвати і вміє зібратись коли потрібно робити результат.

Після турніру повертаємось в Тернопіль. Попередньо планували зіграти на Турнірі Юста. В Тернополі важко з полями. Тому для нас це один з кращих варіантів. А гра на турнірах це найкраща підготовка. Плюс завжди є можливість когось подивитись грі. Бо на тренуваннях людина може чудово виглядати, а у грі бути ніякою. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: