Василь Ольшанецький: "Завдання "Прикарпаття" - потрапити до десятки команд першої ліги"

11 червня 09:19
Переглядів: 236
Ольшанецький

Про підсумки успішного сезону, кадрові зміни, фінансові потуги та завдання в Першій лізі WestNewsспілкувався з очільником івано-франківського клубу Василем Ольшанецьким.

 - Сезон для нас був дуже вдалий. Вдалося збалансувати команду. Зібралися однодумці, які поставили перед собою завдання. І ми її досягли достроково. Дуже на хорошому рівні спрацювала і команда і весь клуб в загальному.

Наша політика залишається незмінною - за "Прикарпаття" гратимуть місцеві футболісти, уродженці Івано-Франківщини. Ми вже підписали Василя Цюцюру із охтирського "Нафтовика". Ведуться перемовини і по інших футболістах, але доки не підписано контракти, про інших новачків говорити ще рано. Звичайно ми будемо оновлюватися, вливаючи нову кров.

Ми розуміємо, що перша ліга це зовсім інший рівень. Попередньо вже спілкувалися з Русланом Романовичем і висловили свою думку, що перед футболістами будемо ставити завдання - потрапляння в десятку кращих команд першої ліги. Я надіюся це вийде.

Щодо бюджету клубу, то ми дали свої пропозиції на затвердження. Найбільші витрати - оренда автобуса. Вже говорили з Русланом Романовичем про придбання автобуса для клубу. Попередньо, потреби команди на 2018 рік, тобто з 1 липня по 31 грудня 2018 року становитимуть 6.5 млн. гривень.

Ми далі шукаємо спонсорів, ведемо перемовини. Шукаємо можливості, щоб допомогти команді в такий скрутний час виконати поставлене перед нею завдання в новому сезоні. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: