Василь Руніч: "Кажуть, як розпочнеш сезон, так його і закінчиш"

11 серпня 14:00
Переглядів: 151
РУНІЧ

З перших хвилин матчу «розривати» оборону «Олімпіка» кинулась атакувальна трійка «зелено-білих» Дудинський-Сікан-Руніч. Саме останній впродовж цілого поєдинку був одним з найактивніших футболістів на полі, а «Карпати» через нього будували левову частку своїх атак. Під час виконання одного зі стандартів Василь зайняв вдалу позицію у штрафному майданчику суперника та головою точно замкнув навіс, збільшивши перевагу «левів» на табло. У коментарі для Інформаційного центру клубу Василь Руніч поділився емоціями після першої перемоги у новому сезоні.

«Думаю, що тренерську установку виконали правильно. У першій грі у нас було тільки єдине завдання – вдало почати чемпіонат та перемогти. Кажуть, як розпочнеш сезон, так його і закінчиш», – розповідає карпатівець.

«Що вимагав тренер? Була досить спекотна погода, тому перш за все, ми мали контролювати м’яч та змусити суперника грати без нього, щоб вони втомились. Потім будувати свої атаки через фланги та завершувати їх ударами. «Олімпік» спочатку «закрився», вони грали більше на своїй половині поля. Ми старались дещо «відкрити» їх через фланги, кутові та штрафні удари. Не вдалось їх реалізувати, трішки підвела реалізація у першому таймі. Після забитого голу команда пішла вперед і у нас вже було більше відкритих зон та, відповідно, моментів збільшити рахунок».

«У перерві тренер просив нас продовжувати грати у той футбол, який демонстрували у першому таймі. Створювати моменти, нагнітати. Рано чи пізно команда суперника втратила б концентрацію, ми змогли забити і грати було вже легше».

«У команду прийшло багато футболістів з якими ми грали в школі чи Академії. Всі знайомі, тому нам не знадобилось додаткового часу на те, щоб звикнути один до одного. Атмосфера в команді дуже позитивна», – резюмував Руніч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: