Василь Сачко: "Карпатам" це вже не та команда, яка була спочатку чемпіонату"

15 вересня 17:36
Переглядів: 121
сачко

Василь САЧКО,  головний тренер «Ворскли»

– Хочу привітати всіх уболівальників з перемогою. Ми ретельно готувалися до цієї гри. Може не все виходило. Ми могли забити, але і нам могли. Треба віддати належне «Карпатам», це вже не та команда, яка була спочатку чемпіонату. Вони грамотно перебудовувалися по м’ячу, грамотно проводили гру. Була гра важка, всі це бачили. Я радий, що забили і подвоїли перевагу. Ми привітали в роздягальні хлопців, вітаємо і всіх уболівальників. Рахунок – на табло.

– Ви довго вірили в Ковпака?
– Я радий за цього хлопця. Він багато працює на тренуваннях. Ці ігри йому не вдавалося забити. Бувають моменти, що не вдається забити, я і сам був нападником, добре це знаю. Я радий, що йому вдалося забити, дасть Бог, це він так продовжить і далі. Він завжди перебуває там, де треба, добре знаходить моменти. Це вже плюс.

– Що сталося з Пердутою?
– Він отримав травму ще в першому таймі. Над ним працювали медики. Він мужньо вийшов у другому таймі. У нього щось з ногою, мені лікар розповість пізніше. Внаслідок травми, ми його і поміняли.

– Що з Міщенко, Маркоскі і Пісоцьким?
– Вони вже приступили до індивідуальної роботи. Міщенко зняв гіпс, Маркоскі вже тренується, Пісоцький теж. Я сподіваюся, що скоро вони відновляться, і у нас в команді буде більше конкуренції.

– Ви стали підпускати до основи молодого Кізілатеша?
– Він добре грає в дублі, виділяється. І ми звертаємо увагу на молодих хлопців, залучаємо їх, щоб винагородити. Щоб вони знали, що їм є, куди прагнути.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: