Василь Сачко: "Ця гра була до гола"

15 вересня 22:38
Переглядів: 203
сачко

– Ми ставили завдання перемогти в цьому матчі. Дуже серйозно готувалися до цього поєдинку. Знали сильні та слабкі сторони суперника. Це був непростий поєдинок. Вважаю, що це був дуже цікавий матч для глядачів. Це була гра не використаних моментів. Сподобалися «Карпати». Дуже цікава команда. Перед грою із «Ворсклою» вони обіграли «Динамо». Швидкі футболісти «Карпат» створювали нам неприємності. Ми сьогодні багато працювали, часто прострілювали із флангів. Було багато стандартів. Ця гра була до голу. Щасливий, що саме нам вдалося забити. 

– Чим вас здивували «Карпати»?
– У львів’ян індивідуально сильні футболісти. Вони можуть обіграти один в один. Можу виділити Карраскаля. «Карпатам» не вистачає часу, щоб зігратися з цим колективом. Дуже цікава і непередбачувана команда. Львів’яни в будь-якій грі можуть створити сюрприз.

– У вас сьогодні мало що виходило в атаці. Ви грали доволі обережно, це була ваша установка на гру? 
– Нам потрібно додавати в якості гри. Не можу з вами не погодитися. У нас не все виходило. Завдання стояло не пропустити. У кожному матчі до цього ми пропускали. Чижов і Коломоєць випали. Ми не пропустили і змогли забити. Не все виходило в першому таймі. Подекуди ми перестраховувалися. Вийшли із лави для запасних Мисик, Сергійчук та Кравченко. Другий тайм був більш цікавим. Моменти були біля обох воріт, але мені здається, що ми діяли гостріше. 

– У «Ворскли» був один епізод і ви його реалізували, натомість «Карпати» виходити тричі на ударні позиції. Деякі гравці «Ворскли» не встигали за своїми опонентами. 
– Ми будемо розбирати цю гру. Хотіли забити, тому ми дозволяли супернику створювати моменти біля своїх воріт. Другий тайм відбувався на зустрічних курсах. Я радий, що ми забили. Вважаю, що у нас були багато флангових прострілів, але нападники їх не заносили, як це роблять в АПЛ. Я вдячний хлопцям, тому що вдалося обіграти непросту команду.

– З яким настроєм підходите до найближчого матчу Ліги Європи із «Арсеналом»?
– Ми сьогодні обіграли «Карпати», тому з хорошим настроєм будемо летіти в Лондон. Розуміємо, що на нас буде чекати в Англії. Ми заслужили місце в єврокубках за спортивним принципом. Зараз накопичуємо матеріал, декілька ігор я уже переглянув. Приїдемо до Полтави і спробуємо познайомити із «Арсеналом» всіх хлопців. Ми не фаворити в цій групі. Лідери – «Арсенал» і «Спортинг». «Карабах» – досвідчена команда. Нам буде дуже важко. Будемо «темною конячкою», але старатимемось перемогти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: