Василь Вірастюк – український богатир та найсильніша людина світу

02 травня 12:00
Переглядів: 416
вірастюк

Його голосом говорить персонаж популярного українського мультфільму Кирило Кожум’яка – казковий герой, який завдяки своїй надсилі переміг злого Змія. Сучасний богатир Василь Вірастюк, мабуть, як ніхто краще підійшов на цю роль.

Народився силач в Івано-Франківську у родині водія вантажних автомобілів. І хто б міг подумати, що коли Василь виросте, то зможе власноруч тягати багатотонні ваговози.

Василь Вірастюк – перший в історії атлет, який п'ять років поспіль ставав найсильнішою людиною в Україні. А у 2004 році стронгмен отримав світове визнання, здобувши титул найсильнішої людини світу.

Серед досягнень стронгмена є й чимало незвичних рекордів: він піднімав і складав один на одного крижані куби по півтори сотні кілограмів кожен, носив у руках важезні 170-кілограмові валізи та подужав зрушити з місця сім машин загальною масою 11 тонн. Та найбільше глядачів вразив рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса – український богатир зумів протягти п'ять трамвайних вагонів масою понад 100 тонн більше ніж на 10 метрів.

Спортивною кар'єрою Василь Вірастюк не обмежився. Богатир спробував себе у ролі актора: знявся у шести кінострічках, серед яких "Як козаки..." та "Іван Сила". А ще взяв участь у зйомках фільму "Кіборги" про українських військових, які захищали Донецький аеропорт.

Самому Вірастюку патріотизму до рідної країни не позичати. Стронгмен активно підтримує українських воїнів, регулярно навідує бійців, які боронять нашу землю від агресора. А цього року на Великдень навіть власноруч спік українським воякам паски, які поїхали на передову.

Заживши світової слави, Василь Вірастюк став кумиром та прикладом для наслідування багатьох українських хлопчаків. Силач переконаний, що справжніх успіхів досягають не у дорогих спортзалах, а у підвалах, де панує робоча атмосфера людей, які знають, чого бажають досягнути.

Успішний спортсмен, батько трьох дітей, Вірастюк знає, якою ціною виборюються перемоги. Бути оптимістом, без агресії та фальші, радіти тому, що маєш та іти вперед, не втрачаючи наснаги – така особиста мотивація українського богатиря.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: