Вацко: без трансферів навіть Гаррі Поттер не витягне "Карпати" у єврокубки

02 грудня 20:30
Переглядів: 183
Вацко

Відомий футбольний експерт і коментатор Віктор Вацко розповів про власне враження від гри львівських "Карпат" цього сезону.

"Я б назвав гру "Карпат" нерівномірною. Були відверто слабкі матчі, як, наприклад, з "Динамо" та "Олександрією". Були й хороші поєдинки. Я вважаю, що плоди роботи тренерського штабу Йовічевіча помітні. "Карпати" стараються грати у футбол, стараються тримати м'яч під контролем і через контроль виходити з оборони в атаку. Мені імпонує такий підхід.

Хоча, на мій погляд, в умовах нашого чемпіонату, враховуючи якість полів протягом його третини (кліматичні умови -- нікуди не подінешся), стиль гри більшості суперників (просто і на контратаках), мені здавалося, що футболу Йовічевіча важко буде приносити результат.

Зараз розумію, що це можливо. Проте потрібно підсилювати команду. Насамперед в атаці. У чемпіонаті України, на мій погляд, неможливо грати без потужного форварда, що "класно грає у штрафному майданчику та спиною до воріт" (як часто висловлюються німецькі футбольні експерти).

Якщо "Карпатам" скасують заборону на трансфери і команду вдасться посилити насамперед в атаці, львів'яни із Йовічевичем на чолі, на мій погляд, зможуть поборотися за єврокубки. Якщо трансферів не буде, то не факт, навіть Гаррі Поттер принесе Карпатам успіх у єврокубковій боротьбі", -- додав Віктор Вацко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: