Вацко: "Хорватія – Україна? Не можна критикувати "Daewoo Lanos" за те, що він не "Mercedes"

25 березня 14:46
Переглядів: 140
Вацко

Коментатор Віктор Вацко проаналізував причини поразки України від Хорватії (0:1) у матчі відбору до ЧС-2018.

"Критикувати завжди дуже легко, але критика повинна бути конструктивною. Перед грою ми говорили, що у збірної Хорватії набагато кращий підбір виконавців і, на мій погляд, сьогодні цей факт зіграв вирішальну роль.

Тріо Модріч-Бадель-Ракітіч практично виграло хорватам поєдинок. Вони змогли створити достатньо моментів для Калініча, їх атакувальна і оборонна активність була визначальною для результату протистояння. Хорватія відіграла дуже раціонально і примножила це на індивідуальний клас футболістів.

У нас немає підстав говорити про те, що ми незаслужено програли. На даний момент ми знаходимося на такому рівні. Чи можна критикувати умовний "Daewoo Lanos" за те, що він не дотягує до "Mercedes"? Не можна, адже у них зовсім різні рівні.

Я хотів би сподіватися, що зараз збірна України знаходиться на етапі перебудови. У команди молодий амбітний тренер, але за 5 матчів він не зміг би багато чого змінити. Для мене результат є абсолютно очікуваним, і з цієї ситуації потрібно винести урок. Я бажаю збірній подальшого прогресу і руху вперед", – зазначив Вацко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: