Велосипедисти Тарас Шевчук та Віталій Гринів привезли "золото" і "бронзу"

19 квітня 18:15
Переглядів: 367
велоспорт

У Львові завершився чемпіонат України з велоспорту — гіт, індивідуальна гонка, гонка переслідування, командний спринт, спринт груповий (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та командна гонка переслідування (дівчата). До участі в змаганнях, що відбувалися на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, долучилися також і кращі білоруські молоді велосипедисти.

Чемпіонат відбувся за організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації велосипедного спорту України. Головний суддя змагань — суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м.Львів).

Збірну команду Тернопільської області на чемпіонаті представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності та обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

За результатами змагань майстер спорту України Тарас Шевчук (ОШВСМ) посів І місце у груповому спринті серед юніорів, 4 місце — в індивідуальній гонці-переслідування на дистанції 2 км серед юнаків та 5 місце — у гіті на 500 м з/м серед юнаків.

 Майстер спорту України міжнародного класу Віталій Гринів став бронзовим призером змагань в індивідуальній гонці-переслідування на дистанції 3 км серед юніорів. У командному спринті серед юніорів Віталій Гринів та Тарас Шевчук посіли 8 місце. Тренують спортсменів Володимир Павелко та Роман Зеньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: