Весь плей-офф чемпіонату Екстра-ліги відбудеться у Черкасах

12 травня 22:15
Переглядів: 292
Кардаш енергія ураган

Як відомо, плей-офф чемпіонату Екстра-ліги з футзалу мав стартувати 10 травня, однак у зв'язку з рекомендаціями Федерації футболу України початок проведення вирішальних матчів футзального чемпіонату було перенесено.

12 травня спільним рішенням членів АФКУ «Екстра-ліга» було прийнято рішення про те, що всі матчі плей-офф пройдуть в Черкасах, а його початок заплановано на 15 травня.

Та найважливіша зміна стосувалося регламенту проведення плей-офф. Якщо раніше планувалося, що для виходу у фінал необхідно в півфіналі здобути три перемоги, то на загальних зборах прийнято рішення, що півфінальні серії будуть проводитися до двох перемог максимум з трьох матчів. Це найважливіша зміна керівництва Екстра-ліги потрібно буде в найкоротші терміни офіційно затвердити у Федерації футболу і Мінмолодьспорту для того, щоб переможець чемпіонату України був повністю легітимний.

Це важливо для того, щоб виключити можливість ситуації, яка, наприклад, була в чемпіонаті України кілька років тому, коли Асоціація міні-футболу України дала добро на старт другого етапу чемпіонату, було проведено кілька його матчів, проте пізніше після втручання Мінмолодьспорту, з яким не були зроблені необхідні узгодження, зіграні матчі були анульовані.

Таким чином, планується, що у півфінальних серіях до двох перемог 15-16 травня зіграють «Локомотив» - «Ураган» (початок матчів 13.00) і «Єнакієвець» - «Енергія» (початок матчів 16.00). У разі необхідності третій матч у серіях пройде 17 травня.

Фінальна серія і серія за третє місце також будуть гратися до двох перемог і також пройдуть в Черкасах 29-30 травня. У разі необхідності третій матч запланований на 31 травня.

В даний час Екстра-ліга веде інтенсивні переговори з НВО «Поверхность» щодо того, щоб всі матчі плей-офф чемпіонату України були показані на телеканалах «Спорт 1» і «Спорт 2» у прямому ефірі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: