Весь Тернопіль пишається здобутками цих вісьмох тернополян

29 грудня 15:30
Переглядів: 752
Спорт

Героями спортивного року Тернопільини у 2016 році  стали студенти, випускники та працівники ТНЕУ:

ОЛЕКСАНДР ТУГАРЄВ – студент ТНЕУ. Майстер спорту України міжнародного класу з вітрильного спорту. Учасник ХХХІ літньої Олімпіади в Ріо-Де-Жанейро. Лауреат в номінації «Найкращий спортсмен року».

АНДРІЙ АНТОНЮК –  студент ТНЕУ. Майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби. Срібний призер змагань за Кубок Європи. Лауреат в номінації «Найкращий спортсмен року».

ОЛЕНА КРИВИЦЬКА  – випускниця ТНЕУ. Майстер спорту України міжнародного класу з фехтування. Учасниця ХХХІ літньої Олімпіади в Ріо-Де-Жанейро. Лауреат в номінації «Найкраща спортсменка року».

АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА –  випускниця ТНЕУ. Майстер спорту України міжнародного класу з біатлону. Срібний призер чемпіонату світу серед юніорів. Бронзовий призер змагань за Кубок світу. Лауреат в номінації «Найкраща спортсменка року».

ЮРІЙ БОСИЙ –  студент ТНЕУ. Майстер спорту України міжнародного класу з фрі-файту. Бронзовий призер чемпіонату світу. Лауреат в номінації «Разом з олімпійцями».

СТЕПАН ПАСІЧНИК –  студент ТНЕУ. Майстер спорту України зі стрибків на лижах з трампліну. Учасник ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехамері. Лауреат в номінації «Олімпійські надії».
 
ВАСИЛЬ МАКУХ –  студент ТНЕУ. Кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики. Чемпіон України, учасник чемпіонату Європи серед юнаків.  Лауреат в номінації «Олімпійські надії».

ІРИНА МЕРКУШИНА – викладач ТНЕУ. Заслужений тренер України з біатлону. Тренер ФСТ «Динамо» з біатлону. Лауреат в номінації «Тренер року».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: