Ветерани: ФК "Ходорів" – ФК "Карпати". Анонс

11 липня 21:22
Переглядів: 488
Карпати

У п’ятницю в м. Ходорів Львівської області відбудеться культурно-спортивне свято, приурочене до християнського празника святих апостолів Петра і Павла. Родзинкою дійства стане футбольний матч, у якому на зеленому полі Міського стадіону в очному протистоянні зійдуться команди ветеранів ФК «Ходорів» та львівських «Карпат». 

Карпатівську делегацію очолює Ігор Кульчицький, легендарний капітан «кришталевого» складу «Карпат», який у 1969 році виграв Кубок СРСР, а в наступному сезоні виборов для Львова місце в елітному дивізіоні чемпіонату Радянського Союзу. 

Ігор Євстахович керуватиме діями команди. Натомість інший володар кришталевого трофею Геннадій Лихачов візьме участь у грі в якості гравця.

Ворота «зелено-білих» захищатимуть легендарні кіпери Габор Вайда та Богдан Стронціцький. Не менш зіркові карпатівці гратимуть й у полі. Зокрема, до гри готуються Віктор Рафальчук, Анатолій Саулевич, Андрій Покладок, Любомир Вовчук, Едуард Валенко, Ігор Мосора, Анатолій Петрик, Василь Гунько, Леонід Маковський, Олександр Войтюк, Тарас Павліш, Анатолій Цибрій, Роман Лаба, Віктор Башта, Олег Яремчук. 

Додамо, що свисток арбітра про початок зустрічі ветеранів ФК «Ходорів» і ФК «Карпати» пролунає у п’ятницю, 12-го липня, о 18:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: