"Від бразильців очікували більшого"

03 лютого 23:50
Переглядів: 258
Гупаленко

«Локомотив» - «Ураган» - 1:0. Післяматчева прес-конференція

Сергій Гупаленко, головний тренер «Урагану»:
- Якщо говорити відверто, то гра вийшла не цікавою. Ми пропустили єдиний гол через власну грубої помилки, коли наш гравець упустив суперника, залишивши його одного поблизу воріт. Вп'ятьох не вдалося відігратися, і більше особливих моментів у цьому матчі не було. Зате було багато поштовхів, порушень, падінь. Так що назвати матч цікавим, я думаю, ніяк не можна. Мені особисто він не сподобався. Ще, може бути, ми не зуміли як слід пристосуватися до покриття в цьому Палаці спорту - воно не швидке і виявилося для нас важким.

- Після фінального свистка Ви про щось жваво дискутувати з суддями. Відкриєте секрет про що?
- Звичайно ж, відкрию. Йшлося про епізод на останніх секундах. Є таке поняття, як переривання передачі рукою. Гравець команди суперників лежав, його рука була в стороні, і м'яч потрапив у неї, перервавши передачу на дальню штангу. Я вважаю, що це був пенальті. А, значить, цей епізод вплинув на остаточний підсумок матчу. Саме це я і намагався пояснити арбітрам, але вони просто слухати не хочуть. Крім того, судді чомусь по-різному трактують правила. Так, пан Іванов судив нас в Єнакієвому і якщо порівнювати з сьогоднішнім матчем, то це були зовсім різні люди. Там була абсолютно інше трактування правил. Може бути, це його брат судив, не знаю. А якщо серйозно, ми уважно подивимося всі епізоди в запису і тоді будемо приймати рішення.

- Як, на Ваш погляд, у цьому матчі зіграли легіонери?
- Скажу так, ми очікуємо від них значно більшого. Поки вони фізично не готові на весь матч. А якщо не готові фізично, то пропадає техніка і голова не працює так як треба, мало руху і, не випадково, саме через їх помилки ми пропустили гол. Ми постійно говоримо з ними про це і, я сподіваюся, що вони обов'язково додадуть.

- У продовження цієї теми. В івано-франківську є своя власна дитячо-юнацька міні-футбольна школа, яскравим прикладом якої є Петро Шотурма. Чому ж «Ураган» вже не в перший раз вдається до послуг легіонерів?
- Тому що поки більше нема кого брати. Було кілька провальних вікових груп, з яких тільки названий Вами Шотурма зміг пробитися в основний склад. Як тільки ще з'являться сильні гравці, ми обов'язково надамо їм шанс. А легіонерів зараз беремо тому, що всі бачили, що творилося у нас в першому колі. Так що це вимушений захід.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: