Відбудеться відкритий кубок Львова з більярдного спорту "Lvіv Open пам'яті Романа Коваля 2016"

15 листопада 12:30
Переглядів: 1921
Більярд

19-22 листопада 2016 року відбудеться міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова з більярдного спорту» -  Lviv Open 2016 пам’яті Романа Коваля. Ця масштабна подія буде проведена на базі більярдних клубів «Zovex». Призовий фонд турніру – 100 000 гривень.

Організатори:

  • Федерація більярдного спорту України;
  • Федерація більярдного спорту Львівської області;
  • Львівська міська рада;
  • Мережа більярдних клубів «Zovex».

Мета цього турніру – вшанування пам’яті Романа Коваля, популяризація більярду як спорту на теренах Львівщини, висвітлення та залучення більшої кількості людей до занять більярдом.

Змагання проводитиметься у мережі БК «Zovex» на вул. Патона, 37 та вул. Зелена, 147.

18-го листопада у БК «Zovex» на вул. Патона, 47 (ТЦ «Сріблястий») з 17:00 до 20:00 відбуватиметься очна реєстрація та попереднє тренування для учасників змагань.

19-го листопада у БК «Zovex» на вул. Патона, 47 (ТЦ «Сріблястий») з 09:00 до 10:30 продовжиться реєстрація учасників та тренування.

Об 11:00 відбудеться урочисте відкриття змагань та буде проведене жеребкування учасників. Після жеребкування учасники розпочнуть кваліфікаційні ігри в групах, які закінчаться 20 листопада. Увага! Кваліфікаційні ігри будуть проведені у двох клубах «Zovex» – на вул. Патона, 47 та вул. Зелена, 147.

21-го листопада у БК «Zovex» на вул. Патона, 47 (ТЦ «Сріблястий») з 10:30 будуть проводитись ігри стадій плей-офф (на вибування). Будуть завершені етапи відбору 1/32, 1/16 та 1/8 фіналу.

22-го листопада у БК «Zovex» на вул. Патона, 47 (ТЦ «Сріблястий») з 10:30 турнір розпочне свій завершальний етап. Будуть зіграні чвертьфінали, півфінали та фінал.

Увага! Організатори залишають за собою право перенести півфінальні та фінальний матчі на 23 листопада.

До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі. Кількість місць обмежена – 160 учасників.

Переможцям вручають кубок, грамоти, медалі та грошові призи.

Турнір Lviv Open пам'яті Романа Коваля з призовим фондом 100 тисяч гривень, повертається! Приїжджати до Львова в листопаді стає доброю традицією для любителів і професіоналів більярду.

В цьому році знову на кону 100 тисяч гривень. З 19 по 22 листопада всіх знову чекають два гостинних клубу «Zovex» (11 столів на вулиці Патона та 7 - на Зеленій). Гра - комбінована піраміда. Організатори підготували багато новинок для того, щоб зробити проведення турніру більш комфортним і зручним для учасників.

Всі подробиці - в положенні:

ПОЛОЖЕННЯ.

1.Місце проведення.

Львів, мережа більярдних клубів «ZOVEX».

«ZOVEX»(ТЦ «Сріблястий») - 11столів ТМ«Buffalo», вул.Патона, 37

«ZOVEX»(ТЦ «Арсен») - 6 столів ТМ«Buffalo», вул.Зелена, 147

2. Регламент турніру.

День приїзду – 18 листопада.

Реєстрація: 18 листопада з 17:00 до 20:00, 20 листопада з 9:00 до 10:30 (Патона 37)

Жеребкування та урочисте відкриття – 20 листопада об 11:00 (Патона 37)

Кваліфікаційні ігри: 19-20 листопада.

Ігри плей-офф:

1/32, 1/16, 1/8 фіналу - 21 листопада.

1/4, 1/2 фіналу, фінал - 22 листопада.

Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців.

Організатори залишають за собою право перенести півфінальні та фінальний матч на 23 листопада.

Попередня реєстрація відкрита на сайті ЛЛБ - http://www.llb.su/t/2243458

Увага! На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 гравців. У групах - кругова система. Кожен учасник турніру проведе не менше трьох матчів. У етап плей-оф виходять по два гравці з кожної групи.

Плей-оф. Беруть участь по два найсильніших гравці з кожної групи. Сітка плей-оф формується на підставі посіву за результатами групового турніру. При цьому при посіві гравців враховується той факт, що два гравці з однієї групи не можуть зустрітися між собою в першому колі плей-оф.

Матчі кваліфікаційного раунду проводяться до трьох виграних партій.

Плей-оф з 1/32 по 1/4 фіналу включно - до 5 виграних партій.

Півфінали - до 6 виграних партій.

Фінал - до 7 виграних партій.

3. Учасники турніру.

До участі у Lvіv Open пам’яті Романа Коваля запрошуються всі бажаючі. Кількість учасників обмежена - не більше 128 гравців.

4. Форма одягу.

Клас «А» (туфлі, однотонні брюки та сорочка, жилет - метелик по бажанню).

5.  Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює Федерація більярдного спорту Львівської області (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдні клуби «ZOVEX», Федерацію більярдного спорту Львівської області та Головну суддівську колегію, зформовану і затверджену Федерацією.

Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.

У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія.

Головний суддя Олександр Білевич, тел.: +38(067)6740988, e-mail: info@billiard.lviv.ua

6. Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні змагань.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

7. Умови прийому та фінансування.

Всі витрати учасників і тренерів на участь у змаганнях, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають або учасники за рахунок власних коштів.

Витрати на організацію змагань - за рахунок приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань.

Благодійний внесок для учасників з України та інших країн складає 400 (чотириста) гривень. Для юнаків до 16-ти років, ветеранів старше 50-ти років і жінок - 200 гривень. 

8. Призовий фонд.

Призовий фонд Lviv Open пам’яті Романа Коваля складає 100 тисяч гривень, та розподіляється на 16 місць:

1 – 25 000 гривень

2 – 15 000 гривень

3-4 – по 10 000 гривень

5-8 – по 5 000 гривень

9-16 – по 2 500 гривень.

9. Розміщення учасників.

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. Відповідальна особа за розміщення учасників Мар’яна Кузенко, тел: +38(068)9253465, e-mail: mar.kuzenko@gmail.com

10. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

Український більярдний сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua, https://www.facebook.com/billiardnews.com.ua/)

Ліга любителів більярду - http://www.llb.su/

Федерація більярдного спорту Львівської області (www.billiard.lviv.ua, www.facebook.com/billiard.lviv).

Федерація більярдного спорту України - http://fbsu.info/

11. Увага! Усі призери повинні бути на нагородженні у встановленій формі одягу. У разі невиконання цього пункту, організатори залишають за собою право на невиплату призових гравцям, які не присутні на нагородженні.

Дане положення є викликом на турнір.

Телефон для довідок: +38 (067) 674 09 88 Білевич Олександр Борисович

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: