Відбулось шість перенесених ігор Івано-Франківської обласної баскетбольної ліги

15 жовтня 08:00
Переглядів: 142
Баскетбол

У неділю, 11 жовтня, у СК "Беркут" відбулось шість перенесених ігор Івано-Франківської обласної баскетбольної ліги (дивізіон Б).

Попри те, що до початку матчів у більшості пар можна було чітко відслідкувати свого фаворита, ігри вийшли напрочуд цікаві та динамічні. Чи то зміна обстановки (а точніше залу) так повпливала на команди, чи то просто всі були максимально заряджені на перемогу та покращення турнірного становища, то залишиться відомо тільки колективам, які виходили на майданчик. Адже деякі результати були дійсно сенсаційними та неочікуваними.

До початку матчу двох аутсайдерів чемпіонату "Атріум" - "Пронто" (30:39) мало що віщувало цікаву боротьбу. Проте команди показали відкриту гру з масою проходів та трьохочкових кидків. Хоч відсоток попадань і не був високим, але матч все ж запам'ятався декількома цікавими моментами. Найрезультативнішим гравцем у складі "Атріум" став наш китайський легіонер Кун Лі Нянь, набравши 11 очок, у складі "Пронто" відзначився капітан Павлюк Павло - 20 очок.

У матчі "Горяни" - 40:48 - "Більбао Баскет" можна було побачити багато чого цікавого. Це і командна гра зі сторони більш зіграного та досвідченішого колективу "Горяни", відчайдушна боротьба зі сторони усіх, без виключення, гравців "Більбао Баскет" та надзвичайний виступ лідера Вичівського Ігора, який набрав 29 очок та постійно вів за собою колектив. "Горян" намагався за собою вести Кушніренко Богдан, який набрав 15 очок і постійно тримав у напрузі захист суперника своїми точними попаданнями з-за дуги. Не обійшлося й без кидка на останніх секундах, який вдався на славу капітану команди Зубрицькому Володимиру за 2 секунди до кінця першого періоду. У результаті, саме величезна жага до перемоги допомогла "Більбао Баскет" зломити супротив "Горян", створивши найбільшу сенсацію ігрового дня.

Не обійшлося цього дня і без овертайму, який був зіграний у матчі "Медик" - 63:54 - "Кріпс". Гра проходила за невеликої переваги "Медика", але "Кріпс" постійно намагався триматися на комфортній відстані для здійснення вирішального ривка. Він стався за 2 хв. 30 сек. до кінця матчу, коли господарі вели у рахунку +7. Влучні попадання із-за дуги допомогли перевести поєдинок у овертайм, де все ж перевага більш високих та фізично потужніших гравців команди "Медик" далася взнаки. Гравці, переважно з Медичного університету, таки довели матч до логічної перемоги, закріпившись на 6 місці у турнірній таблиці. Найрезультативніший гравець "Медик" Чіпка Любомир набрав 18 очок, гравець "Кріпс" Жила Максим також поповнив скарбничку своєї команди 18 очками.

У матчі "Гранд" - 68:41 - "Пронто" команди вирішували діаметрально протилежні задачі. Перші продовжують боротися за топ-3 у турнірній таблиці для отримання більш зручного суперника у плей-офф, другі - відчайдушно боряться за останнє місце у матчі навиліт. Тому гра була спочатку досить напруженою. Перша половина проходила майже очко в очко, але все ж в другій 12-ти хвилинці, підвишивши дещо темп, господарі довели матч до впевненої перемоги. Найбільший внесок у скарбничку команди у складі "Гранду" зробив Сушириба Ростислав - 27 очок, у "Пронто" - Микитюк Богдан - 11 очок.

Матч "Горяни" - 51:42 - "Медик" вийшов дещо неоднозначним. Попри досить цікаву гру з обох сторін, вистачало все ж і грубостей, і технічного браку, і помилок судді. Незважаючи на це інтрига в матчі була до останнього. Тільки в останні хвилини господарі змогли дещо відірватися та довести гру до перемоги, що дозволило їм дещо реабілітуватися за попередню досить неочікувану поразку від "Більбао Баскет". Гравець "Горяни" Кушніренко Віктор набрав 16 очок, гравець "Медик" Чіпка Любомир - 13 очок.

У матчі "Кріпс" - 48:33 "Пронто" досить цікавою та рівною виявилася тільки перша половина матчу. У другій же частині перевага господарів була досить відчутною, що і показав підсумковий рахунок. Та все ж, цей матч також яскраво показав і моменти, над якими командам необхідно працювати, зокрема, підсилення власної лавки запасних.

1

До кінця періоду переходів залишилися лічені дні. У команд ще є можливість дозаявити гравців до 23:00 п'ятниці та зробити розв'язку чемпіонату ще більш захоплюючою. Тож чекаємо на нові обличчя та яскраву гру, яка безсумнівно нас очікує в найближчі дні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: