Відбувся чемпіонат Львівської області зі спортивної акробатики

14 травня 20:55
Переглядів: 142
Спортивна акробатика

5-7 травня 2017 року в гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся чемпіонат області зі спортивної акробатики (парно-групові вправи).

Організатори змагань – управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Львівський державний університет фізичної культури імені І.Боберського. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Аліна Сениця (Львів).

У змаганнях взяли участь 45 спортсменів зі Львова, Борислава та Дрогобича.

Найкращі результати показали:

Серед чоловічих пар (І юн.) – 1 місце – Винар Олександр – Бессонов Еміліс (ДЮСШ №5, тренери Голотко Б.В., Рєпіна Т.Ф.); 2 місце – Пік Віталій – Головенко Данило (ДЮСШ №5, тренери Голотко Б.В., Рєпіна Т.Ф.).

Серед змішаних пар (І юн.) – Шрамко Маргарита – Шрамко Філіп (ДЮСШ №5, тренер Мігул Г.Л.).

Серед жіночих пар (І р-д.) – Кравчук Анжеліка – Баран Анастасія (Бориславська ДЮСШ, тренер Асланіді С.).

Серед чоловічих пар (І р-д.) – Гула Максим – Іваник Богдана (Дрогобицька ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери Жгута Ж., Вагіла Т.).

Серед змішаних пар (І р-д.) – Агурцова Анна – Лаврик Назар (Бориславська ДЮСШ, тренер Чопик Г., Асланіді С.).

Серед чоловічих груп (І р-д.). – Строган Максим – Орищак Тарас – Стеців Ростислав – Стеців Назар (Дрогобицька ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери Жгута Ж., Жгута О.).

Серед чоловічих пар (КМС) – Пишкович Богдан – Сокол Дмитро (Бориславська ДЮСШ, тренер Чопик Г., Асланіді С.).

Серед жіночих груп (11-16 років): 1 місце – Семенович Анастасія – Соболєва Вікторія – Онищенко Божена (Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського, тренери Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.); 2 місце – Хамандяк Валерія – Шуптар Ганна – Білинська Оксана (Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського, тренери Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.); 3 місце – Лазарович Ярина – Даців Марія – Гівчак Ірина (Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського, тренер Вихованець Г.).

Серед жіночих пар (13-19 років): 1 місце – Табачинська Олександра – Пилип:як Юлія (Дрогобицька ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.); 2 місце – Чеботарьова Анастасія – Кіцера Ліліана (ДЮСШ №5, тренери Голотко Б.В., Рєпіна Т.Ф.).

Серед чоловічих пар (13-19 років) – Дребот Олег – Дребот Віталій (ДЮСШ №5, тренери Голотко Б.В., Рєпіна Т.Ф.).

Серед змішаних пар – Коверко Яна – Дурняк Ігор (СК «Скіф» ДЮСШ «Галеон», тренери Сениця А.І., Сениця М.М.).

Серед жіночих груп –Андріївська Олеся – Каськів Тетяна – Ісаєнко Софія (СК «Скіф» ДЮСШ «Галеон», тренери Сениця А.І., Сениця М.М.).

Серед чоловічих груп – Кукурудз Станіслав – Яруш Тарас – Пуш Юрій – Кукурудз Владислав  (ДЮСШ № 5, тренери Кукурудз К.М., Бенько Г.. Бойко А.).

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити