Акробати з Дрогобича на турнірі у Кракові здобули чотири медалі

18 травня 16:49
Переглядів: 128
Акробати

У місті Краків (Польща) відбувся V Міжнародний «Турнір під Вавелем-2017» зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті, в якому взяли участь 330 спортсменів з України, Білорусі та Польщі.

Продовжуючи славні традиції дрогобицької школи акробатики, делегація з Дрогобича повернулися додому з нагородами, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Жгута Євгенія та Вагіла Анна-Марія. Серед 38 конкурентів Жгута отримала золоту нагороду, а її подруга по команді Вагіла – срібну.

Вперше на міжнародній арені дебютувала дрогобицька жіноча група у складі Семенович Анастасії, Соболєвої Вікторії, Онищенко Божени, які у віковій групі 11-16 років піднялися на першу сходинку п’єдесталу.

Досвідчена жіноча пара Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія, виступаючи в дорослій програмі, впевнено виконали свої вправи, отримавши високі оцінки суддів, за що були нагороджені золотими медалями та цінними подарунками. 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: