Відбувся турнір пам’яті Анатолія Пушкаря

15 березня 07:45
Переглядів: 421
Андрій Пушкар

На запрошення багаторазового чемпіона світу і Європи, заслуженого майстра спорту Андрія Пушкаря взяти участь уже в сьомому Всеукраїнському турнірі з армспорту пам’яті його батька і наставника, заслуженого тренера України Анатолія Федоровича Пушкаря відгукнулися майже півтори сотні рукоборців із Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Львівської, Закарпатської і Тернопільської областей.

Напружені баталії в Кременецькому районному будинку культури засвідчили прагнення вже вихованців тренера Тернопільської ОДЮСШ «Колос» Андрія Анатолійовича Пушкаря стати гідними учнями свого іменитого наставника. Подвійні перемоги в турнірі юнаків Павло Ковальчук і Дмитро Шемчук доповнили ще й «золотом» і «сріблом» у суперечці юніорів. Двічі на верхню сходинку п’єдесталу пошани сходили також Назар Савелюк, Вадим Очеретнюк, Сергій Точинський, по одному разу — Валентин Осипенко, Андрій Крупник, Олександр Тутов.

Не могла не прикрасити турнір і участь найіменитішого з підопічних Андрія Пушкаря Ігоря Пасєки. Дворазовому чемпіону світу і континенту в старшій віковій групі не було рівних серед атлетів, чия вага перевищує 90 кілограмів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: