Відбувся відкритий Кубок Львова із боїв без правил у клітці

09 жовтня 07:13
Переглядів: 254
мма

У Львові відбувся відкритий Кубок міста зі змішаних єдиноборств. Спершу свій бойовий арсенал демонстрували аматори, а потім і професіонали. Ефективності дуелям додавало те, що відбувалися вони в клітці-октагоні.

Змагання серед професіоналів відкрив бій між львів’янином Андрієм Жилюком і атлетом з Коломиї Прокопом Павлюком у категорії до 70 кілограмів. Публіка активно підтримувала місцевого атлета. Однак це не допомогло львів’янину. Вже у першому раунді спортсмен з Івано-Франківщини здобув дострокову перемогу нокаутом. Прокіп Павлюк каже: «Моєю базовою технікою є бразильське джиу-джитсу і бокс. Так і готувалися: працювати у стійці. Але якщо мене будуть пробувати переводити на низ, то буду працювати там. Ми були готові до всього, до будь-яких розкладів!».

А от киянин Олександр Крупенкін і тернополянин Валерій Рибін з’ясовували стосунки у клітці упродовж всіх 3 раундів, працюючи переважно у партері. Добряче виснажився, але не пошкодував влучних ударів для опонента боєць із Тернополя. Перемога у цій дуелі за ним. Валерій Рибін розповідає: «Я базово борець, це моя сильна сторона. Відповідно, зразу був план роботи: починаю зі стійки, закінчую партером. Дякую Богу, все вдалося. В останньому раунді вже сил не було, на характері дотискав суперника».

Першим львів’янином, який завоював перемогу для рідного міста на цих змаганнях став Артем Лозиняк. У першому ж раунді він знешкодив Олександра Добродія з Рівного. Переможець ділиться враженнями: «Адреналін жорсткий, дуже сильний! Завдяки тривалим тренуванням я зміг перемогти його морально, фізично, ну і духовно, можна сказати!».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: