Відділення НОК Львівської області пропагує ідеї волонтерства

15 лютого 13:57
Переглядів: 204
НОК

16 лютого представники відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області проведуть освітньо-культурний захід #OlympicLab, у ході якого дітей знайомитимуть з ідеями та метою волонтерського руху.

#OlympicLab – це проект, який має ексклюзивний патронат Міжнародного Олімпійського Комітету та проводиться Національним Олімпійським Комітетом в усіх куточках держави.

У школі №87 (вул. Замарстинівська, 11) учасникам заходу розповідатимуть про суть і мету волонтерського руху і про його актуальність для України. Початок – о 14.00.

Гостями акції будуть виконавчий директор обласного відділення НОК, учасниця зимової Олімпіади у Ліллегаммері Христина Опльола та  стипендіат Національного Олімпійського Комітету, учасниця I зимових юнацьких Олімпійських Ігор Галина Куречко. А викладач Львівського училища фізичної культури Маркіян Стефанишин розповість про свій досвід волонтерства на Олімпіаді у 2014 році.

«Стати волонтером на спортивних заходах – для молодих людей це прекрасний спосіб особистого розвитку, набуття нових знань і навичок. А також удосконалення здібностей бути ініціативними і творчими особистостями. Волонтери мають змогу бути творцями якоїсь великої справи, а не лише виконавцями завдань. Крім того, волонтаріат стимулює почуття відповідальності, заохочує колективну відповідальність за спільну справу. Відтак, акція «волонтерський рух» у рамках програми «Olympic Lab» є вкрай важливою, актуальною і неймовірно корисною для наших дітей», -- вважає Голова відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області Юрій Турянський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: