Відкрита першість Львівщини-17/18 cеред команд U-12: Сьомий тур

10 березня 13:35
Переглядів: 77
Водне поло

Було зіграно поєдинки сьомого, заключного туру попереднього етапу Відкритого чемпіонату Львівщини серед команд U-12 (гравці 2006 року народження і молодші) сезону-2017/2018, матчі якого проводяться на водному майданчику СОК «Євроспорт». Тепер на команди чекає фінальний етап: чотири кращі команди за підсумками першої стадії першості продовжать боротьбу за нагороди, а «нижній» квартет у втішному турнірі розіграє місця з п’ятого по восьме.

Нагадаємо, боротьбу за нагороди розпочали вісім команд: сім львівських – СОК «Євроспорт», КВВС «Аквапарк», «Динамо-Леви» та по два колективи ДЮСШ № 3 і КДЮСШ імені Кутенка, а також ВК «Ужгород». На першому, попередньому етапі усі вісім команд провели турнір в одне коло – по одному разу зустрілися з кожним із семи суперників.

За підсумками поєдинків семи турів попереднього етапу, на другому, фінальному етапі утворено два квартети – чотири кращі команди продовжать боротьбу за титул і три комплекти медалей, а решта гратимуть у втішному турнірі, де виборюватимуть підсумкові місця з п’ятого по восьме.

Зазначимо, що згідно Регламенту, якщо по ходу зустрічі одна з команд доводить свою перевагу в рахунку до 12-ти закинутих м’ячів, то гра на цьому припиняється і в турнірну таблицю записується рахунок 12:0.

Поєдинки завершилися без несподіванок – у всіх чотирьох матчах звитягу здобував той, хто займав більш високе місце у турнірній таблиці, причому в трьох іграх переможця було визначено достроково. Повні чотири періоди було зіграно лише в зустрічі СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-1, в якій у підсумку господарі водного майданчика виграли з перевагою у чотири м’ячі – 8:4. Зазначмо, що на екваторі гри була рівновага – 2:2, але у другій половині протистояння гравці «Євроспорту» дотиснули суперника і в такий спосіб стали переможцями попереднього етапу зі стовідсотковим результатом: сім матчів – сім перемог.

ВОДНЕ ПОЛО. ЮНАКИ U-12. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 17/18

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Перший тур (29 жовтня)

14:30 – ВК Ужгород – КВВС «Аквапарк» – 6:9 (1:0, 1:3, 3:5, 1:1)

15:30 – КДЮСШ ім.Ю.Кутенка-2 – КДЮСШ ім.Ю.Кутенка-1 – 0:12 (1:8, 0:5)

16:30 – ДЮСШ-3-2 – ДЮСШ-3-1 – 0:12 (0:9, 0:3)

17:30 – «Динамо-Леви» – СОК «Євроспорт» – 0:12 (0:6, 2:5, 3:6)

Другий тур (5 листопада)

14:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ВК «Ужгород» – 7:5 (4:1, 1:1, 1:1, 1:2)

15:30 – КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3-1 – 12:0 (8:1, 5:0)

16:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – СОК «Євроспорт» – 0:12 (0:8, 0:4)

17:30 – ДЮСШ-3-2 – «Динамо-Леви» – 0:12 (0:6, 1:6, 0:1)

Третій тур (12 листопада)

14:30 – ВК «Ужгород» – «Динамо-Леви» – 12:3 (6:1, 3:0, 2:2, 1:0)

15:30 – СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-2 – 12:0 (9:0, 4:1)

16:30 – ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 21:9 (5:1, 6:1, 2:3, 8:4)

17:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – КВВС «Аквапарк» – 11:10 (2:2, 5:2, 2:5, 2:1)

Четвертий тур (3 грудня)

14:30 – СОК «Євроспорт» – ВК «Ужгород» – 11:8 (2:0, 1:0, 3:4, 5:4)

15:30 – ДЮСШ-3-1 – «Динамо-Леви» – 12:13 (1:3, 2:2, 4:4, 5:4)

16:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ДЮСШ-3-2 – 12:0 (12:0)

17:30 – КВВС «Аквапарк» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 12:0 (6:0, 6:0)

П’ятий тур (21 січня)

14:30 – ВК «Ужгород» – ДЮСШ-3-1 – 12:0 (3:0, 3:1, 4:1, 4:0)

15:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – СОК «Євроспорт» – 8:9 (1:2, 1:3, 3:3, 3:1)

16:30 – КВВС «Аквапарк» – «Динамо-Леви» – 12:0 (5:1, 6:1, 3:0)

17:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – ДЮСШ-3-2 – 17:9 (5:1, 4:2, 1:2, 7:4)

Шостий тур (4 лютого)

14:30 – ДЮСШ-3-2 – ВК «Ужгород» – 0:12 (0:4, 1:4, 1:4, 0:2)

15:30 – «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 12:0 (3:2, 5:0, 5:0, 3:2)

16:30 – СОК «Євроспорт» – КВВС «Аквапарк» – 12:10 (2:2, 4:0, 3:4, 3:4)

17:30 – ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 0:12 (2:5, 1:7, 1:1, 0:3)

Сьомий тур (4 березня)

14:30 – ВК «Ужгород» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 12:0 (4:0, 2:3, 6:3, 6:0)

15:30 – ДЮСШ-3-2 – КВВС «Аквапарк» – 0:12 (0:8, 0:4)

16:30 – «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 0:12 (0:5, 2:3, 3:2, 1:8)

17:30 – СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-1 – 8:4 (0:0, 2:2, 3:1, 3:1)

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

1. СОК «Євроспорт» – 7 7 0 0 76–30 21

2. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 7 6 0 1 74–24 18

3. КВВС «Аквапарк» – 7 5 0 2 77–29 15

4. ВК «Ужгород» – 7 4 0 3 67–30 12

5. «Динамо-Леви» – 7 3 0 4 40–60 9

6. ДЮСШ-3-1 – 7 2 0 5 49–66 6

7. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 7 1 0 6 26–90 3

8. ДЮСШ-3-2 – 7 0 0 7 9–89 0

Прес-служба ВК «Динамо» Львів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: