Відкрита першість Львівщини з тенісу зібрала рекордну кількість атлетів

25 травня 08:06
Переглядів: 169
теніс

У Львові завершився відкритий чемпіонат області із тенісу серед юнаків та дівчат. Майстри ракетки доводили своє право на перемогу у категоріях до 10, 12 і 16 років.

Цьогоріч обласна першість зібрала рекордну для себе кількість учасників – більше сотні. Це представники 16 областей.

Справжньою несподіванкою турніру стала перемога Данила Шевчука у фіналі до 16-ти років. Хлопець, який стартував із категорії «несіяних» у вирішальному раунді здолав явного фаворита, кандидата в збірну Даниїла Янсона. Данило Шевчук розповідає: «Удар справа в суперника дворучний, оскільки він лівша. Мені потрібно було дочекатися його помилки, я знаю, що він справа нестабільний. Суперник грав розумно і активно».

Господарі виступили блискуче і пробилися у фінали всіх вікових груп. Одна із переможниць ‒ львів’янка Мілана Волошин. Тенісистка каже: «Багато нового старалася спробувати. Показати все, що вмію: всі удари, які відпрацьовую на тренуваннях. Дещо вдавалося, дещо ні. Але я старалась показати найкращу гру. Трохи експериментувала. Наприклад, виходила до сітки».

Завдяки перемозі на турнірі свій національний рейтинг можна поповнити аж 60 очками. За друге місце заробляють 50 балів. Півфіналісти отримують 40. Таким чином можна покращити посів на Всеукраїнських змаганнях.

А чемпіонат України уже через два тижні прийме столиця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: