Відомий прикарпатський тренер помер прямо під час матчу

07 липня 07:53
Переглядів: 1826
Default Image

Черговий тур чемпіонату Івано-Франківщини, що відбувся в неділю і мав 13-й порядковий номер, був позначений трагедією. Під час матчу юнацьких складів "Сокіл" (Угринів) – "Бескид" (Надвірна) несподівано помер наставник дорослої команди "Бескида", екс-гравець івано-франківського "Прикарпаття" Віктор Клим’юк.

Для 52-річного наставника цей матч мав стати дебютним на тренерському містку надвірнянців. Клим’юк очолив «Бескид» лише на початку минулого тижня. Раніше він продовж п’яти сезонів керував яремчанськими «Карпати», які у 2007-09 рр. незмінно перемагали в чемпіонаті та кубку Івано-Франківщини, а торік ще й виграли надодачу Кубок України серед аматорів.

Початок нового сезону для яремчанців не вдався і в середині травня Віктора Клим’юка було звільнено від обов’язків. За іронією долі сталося це після матчу з угринівським «Соколом», на стадіоні якого й сталася трагедія…

Віктор Клим’юк.
Народився 17 березня 1958 р. у Казахстані. Вихованець надвірнянського футболу.
Ігрова кар’єра: «Спартак»/«Прикарпаття» Івано-Франківськ (1979-84), СКА-«Карпати» Львів (1982), «Нафтовик» Охтирка (1986), «Кремінь» Кременчук (1989), аматорські клуби.
Тренерська кар’єра – в аматорських клубах.
sport.if.ua, fkyaremche.at.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: