Відзначено найкращу спортсменку Львівщини шахістку Анну Музичук та кращих шахістів Львівщини

08 лютого 14:30
Переглядів: 158
Музичук

7 лютого 2017 року у Львівській обласній державній адміністрації за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, голови та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, представників спортивної громадськості та численних журналістів відбулося урочисте відзначення найкращої спортсменки Львівщини за підсумками грудня 2016 року шахістки Анни Музичук та кращих шахістів Львівщини за підсумками 2016 року.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного грудня 2016 року - Заслуженого майстра спорту з шахів Анну Музичук (тренери – Заслужені тренери України, подружжя Наталія та Олег Музичуки). З рук голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського Анна Музичук та її тренери отримали пам’ятну відзнаку відділення та грошову премію.

Варто зазначити, що це визнання Анна Музичук здобула завдяки яскравому виступі в чемпіонаті світу зі швидких шахів (Доха, Катар, 26-30 грудня 2016 року). Анна Музичук в столиці Катару стала дворазовою чемпіонкою світу, виборовши золоту медаль в швидких шахах (рапід) та золоту медаль в блискавичній грі (бліц).

При цьому також було й відзначено велику групу шахістів Львівщини та їхніх тренерів за підсумками шахового сезону 2016 року.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток спорту та імідж Львова та області на світовій арені пам’ятними годинниками Львівської облдержадміністрації нагороджено:

- бронзових призерок Всесвітньої шахової Олімпіади у складі жіночої національної збірної України Марію Музичук та Анну Музичук;

- срібну призерку чемпіонату України з шахів серед жінок Наталію Буксу;

- чемпіона світу зі швидких шахів Василя Іванчука;

- срібного призера чемпіонату Європи зі швидких шахів серед юнаків і дівчат Тимура Келеберту;

- срібних призерів Всесвітньої шахової Олімпіади у складі чоловічої національної збірної команди України Андрія Волокітіна, Юрія Криворучка, Михайла Олексієнка.

Оксана Стоколос-Ворончук вручила також Подяки Голови ЛОДА тренерам кращих шахістів Львівщини, з поміж яких: Олександр Сулипа, Наталія Музичук, Олег Музичук, Олександр Волокітін, Володимир Грабінський, Орест Грицак, Євген Лисенко, Назар Фірман.

«Хочу подякувати за отримані відзнаки. Нам дуже приємно, що на Львівщині пишаються досягненнями шахістів. Це допоможе ефективно готуватися до наступних змагань», - сказала після церемонії нагородження одна з лідерів світових шахів Анна Музичук. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: