Віктор Данилишин: "У нас амбітні керівники району і клубу, які на майбутнє нам ставлять завдання – вихід до другої ліги"

13 січня 21:37
Переглядів: 185
футбол

Головний тренер ФСК «Чортків» Віктор Данилишин поділився з читачами «Номер один» секретами успішного для його команди сезону-2013.

– ФСК «Чортків» у сезон вступав не маючи ніяких перспектив, - почав розповідь Віктор Данилишин. – 2-3 роки до того було недофінансування і футболісти не вірили, що в чемпіонаті-2013 буде все гаразд. Тому ветерани залишили команду, відповідно довелося робити ставку на молодих вихованців чортківського футболу. Виключно за рахунок власного авторитету вдалося вмовити кількох відомих тернопільських ветеранів захищати кольори ФСК «Чортків». З таким складом стояло завдання здобути кубок. А вже після кубка, коли молодь, отримавши довіру тренерів, повірила у свої сили, і було поставлено завдання виграти чемпіонат.

– Коли повірили, що ФСК «Чортків» може здобути «золото»?

– Коли очки втратив ФК «Бережани», програвши «Дністру» (1:0), та зігравши внічию з теребовлянською «Нивою» (1:1). Саме ФК «Бережани» ми вважали основним конкурентом у боротьбі за чемпіонство, адже до фінальної пульки вийшли з 11 «золотими» очками, коли в суперника їх було 18. Навіть нічийний домашній матч із ФК «Бережани» (0:0) не вибив нас із колії.

– Ви знали, що «золотий» матч чортківської команди в Бережанах не відбудеться?

– До поєдинку з ФК «Бережани» ми готувалися як до найважливішого у сезоні. В день матчу, 3 листопада, в 11.00 ми мали взяти курс на Бережани. Але о 10.30 пролунав дзвінок з ТОФФ від відповідального секретаря Олега Мамуса, котрий повідомив, що матч не відбудеться, бо суперник знявся зі змагань.

– Кого можете виділити у складі своєї команди?

– Насамперед – вихованця чортківського футболу Богдана Чинчика (1996 р. н.). Спершу його взяли до команди, бо, згідно з регламентом, мали грати два молодих футболісти. Але він так відкрився, що став гравцем основного складу, і я не бачив йому заміни. Ще б хотів відзначити Віталія Іваськіва і, звичайно, Віктора Ковальчука.

– Яким є бюджет чортківської команди?

– Понад 200 тис. грн., з яких 135 тисяч виділено з районного бюджету, решта коштів знаходив президент нашого клубу Валерій Соколенко.

– Вигравши практично все на аматорському рівні Тернопільщини, чи немає планів поборотися за щось вище?

– У нас амбітні керівники району і клубу, які на майбутнє нам ставлять завдання – вихід до другої ліги. Якщо все буде гаразд у фінансовому плані, то я думаю, нам вдасться відродити славні сторінки чортківського футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: