Віктор МИХАЛЬЧУК: "В усіх матчах націлюємося на перемогу – іншого шляху не бачу"

08 лютого 12:16
Переглядів: 325
Віктор МИХАЛЬЧУК

Головний тренер «Баркому» Віктор МИХАЛЬЧУК в інтерв’ю прес-службі розповів, як його команді вдалося добитися першої перемоги над одним з претендентів «Хімпромом», а також. Але перше питання стосувалося найближчих матчів із командою «ВНАУ». 

- На що націлюєте команду в іграх із вінницькою командою?

- Ми завжди націлюємося на перемогу - і найближчих матчів з «ВНАУ», і тих, що будуть потім - по іншому шляху йти неможна. Це додаткові емоції, це заставляє гравців мобілізовуватися, краще тренуватися, більше працювати над собою. Головне, щоб в команді гравці вірили один в одного. У команді Вінниці зараз відбулися певні кадрові зміни, але це не повинно аж ніяк впливати на налаштованість гравців нашої команди.

- Повернемося до ігор попереднього туру, в якому «Барком» несподівано переміг «Хімпром»…

- Як би там не було, є великий прес в команді від великої кількості поразок. Це природно. Гравці працюють, стараються, але це прес. До того ж досить невдалими за якістю вийшли ігри в Чернігові в 9-му турі. Тож серйозна увага в процесі підготовки приділялася психології. Взагалі-то, ці психологічні проблеми і позначалися і на першому матчі з «Хімпромом». Хтось з волейболістів впорався з ними, хтось – ні, але результат ви знаєте – 0:3.

У другому матчі вже в більшій мірі були виконані установки. Хоча під цим пресом люди більше замислюються над своїми діями, ніж о плані на гру. Десь-щось вийшло, і це реалізувалося в результат. В якійсь мірі волейболісти самі зробили аналіз з першого матчу, були і індивідуальні бесіди з ними.

- За рахунок чого вдалося досягнути результату?

- Якщо говорити конкретніше, і по цій грі також, в Україні не такого рівня подачу, яку неможна прийняти, чи довести в зону, але має місце невпевненість гравців у виконанні цих елементів, і це одна з проблем, яка стоїть перед нами постійно. Гравцю ніхто не допоможе, якщо він сам себе не допоможе. І в цьому напрямку ми працювали.

Ще одна проблема, яка має місце – велика кількість помилок. Гравці команди помиляються приблизно 40-50 разів. Це пов’язано і з недоліками в індивідуальній техніці гравців. В цьому матчі зробили близько тридцяти помилок, враховуючи втрати на подачі, прийомі та в атаці. Для «Баркому» це небагато. Можливо, суперник припустився більше промахів, і це принесло результат. В цілому можна сказати, що робота, яку зробили в період підготовки, принесла успіх.

- Для «Баркому» це була перша перемога над командою, яка претендує на нагороди. Наскільки вона важлива для становлення команди?

- Гадаю, що вона стане хорошим стимул для подальшої праці над собою та реалізації. Хотілось би, що ця перемога не стала випадковістю. Найближчі матчі дадуть відповідь на деякі питання.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: