Віктор ПЕРВАЧУК: «Найголовніше для Андрія Стадніка те, щоб він був готовий і щоб йому не перешкоджали травми»

17 липня 13:20
Переглядів: 489
Default Image

З 23-24 липня у столиці України місті Києві відбудеться Міжнародний турнір з вільної боротьби. Про ці змагання та участь у них львівських борців розповів Заслужений тренер України з вільної боротьби Віктор Анатолійович Первачук.

-В принципі в Андрія Стадніка зараз є травма міжреберних м’язів, – каже Віктор Первачук, – тому навіть не знаю, чи він буде брати участь у Київському Міжнародному турнірі з вільної боротьби. Зараз Андрій тренується за індивідуальним графіком. На цю тему я ще з ним не говорив, адже Андрій Стаднік перебуває на тренувальному зборі збірної України у Конча-Заспі. З наших «спартаківців» на цих змаганнях будуть боротися Ростислав Первачук, Олег Білоцерківський. З дівчат, які представляють ФСТ «Спартак» участь у цьому турнірі візьмуть Наталка Синишин, Ірина Гусяк, Мар’яна Безрука, Антоніна Птіцин. Декілька наших спортсменів зараз також готуються до чемпіонату світу серед юніорів, який відбудеться наприкінці липня в столиці Румунії Бухаресті. Зокрема туди поїдуть наші львівські «спартаківці» Василь Шуптар, Ірина Рибак та Тетяна Кіт. Наприкінці цього ж таки місяця відбудеться чемпіонат Європи серед кадетів у столиці Польщі Варшаві. Участь у цих змаганнях візьме Богдана Ящук.

-У вересні в Туреччині пройде чемпіонати світу з вільної боротьби, на якому будуть розігруватися олімпійські ліцензії. Хто із наших борців має реальні можливості аби вибороти ці перепустки на Олімпійські ігри до Лондона 2012?

-Зараз перед турніром про це говорити ще зарано. Бо аби здобути ці ліцензії треба вибороти спочатку місце у складі збірної команди України з вільної боротьби на чемпіонат світу у Туреччині. Гадаю, що повинен був би їхати Андрій Стаднік і здобувати олімпійську ліцензію. Найголовніше для Андрія Стадніка те, щоб він був готовий і щоб йому не перешкоджали травми. Також дуже серйозна конкуренція у збірній команді України серед дівчат Наталки Синишин у плані потрапляння на чемпіонат світу. Адже в Баку вона програла Тетяні Лазарєвій.

-Можливо, на виступ Наталки Синишин у Баку мала вплив травма, від якої наша борчиня тільки-но оговталася?

-Так ви праві. Ці змагання у Баку стали для Наталки Синишин першими після травми. Мабуть, їй не вдалося сконцентруватися та провести свою сутичку у повну силу. Можливо, вона берегла себе і тому зосередила свою увагу на захисті. А в таких ситуаціях треба проводити атакувальні дії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: