Віктор ПЕРВАЧУК: "Результат Андрія Стадніка на чемпіонаті світу повинен бути хорошим"

06 вересня 16:46
Переглядів: 480
Default Image

Наприкінці минулого тижня львівська обласна організація ФСТ «Спартак» вшанувала нагородами своїх спортсменів, які впродовж літнього змагального періоду продемонстрували хороші результати, завоювавши медалі різного ґатунку. Серед них лауреатів: боксер Роберт Мартон, легкоатлетка Ірина Васьків, а також борчиня Тетяна Кіт.

-Це нагородження ми традиційно проводимо за підсумками змагального сезону, - каже голова ЛОО ФСТ “Спартак” Віктор Первачук, - такий літній сезон вже завершився. Це першість Європи серед школярів з боксу, який відбувся у Грозному. Участь у цих змаганнях брав наш боксер Роберт Мартон, якому вдалося вибороти срібну медаль. Я вже неодноразово наголошував на тому, що, можливо, Мартон був не гіршим за чемпіона, але через суб’єктивні причини, коли змагання відбувалися у Чечні і у фіналі Мартону довелося боксувати з місцевим боксером, який ще й до всього є, можливо, родичем президента Чеченської Республіки Рамзана Кадирова. Тому було дуже важко сподіватися на перемогу Роберта. Хоча поєдинок був рівним. Наступною приємною несподіванкою для нас стала Ірина Васьків, якій вдалося завоювати, мабуть, вперше за останні роки золоту медаль в жіночій естафеті 4х100 метрів на чемпіонаті України з легкої атлетики. Ця звитяга їй тільки додала впевненості і вже на наступних змаганнях – Кубку України, який відбувався за два тижні після чемпіонату України Ірина зуміла ще більше покращити свої результати та завоювати три медалі в бігу на 100 та 200 метрів, а також знову в жіночій естафеті 4х100 метрів. Всі медалі, до слова, є золотої проби. Також фінішував сезон з вільної боротьби серед кадетів та юніорів. Ми, звісно, сподівалися на більшу кількість медалей. Однак, все-таки одна медаль до Львова приїхала. Її завоювала Тетяна Кіт, яка на кадетському чемпіонаті світу з вільної боротьби в угорському містечку Сомбатхеї стала «бронзовою». Це ті успіхи, які ми отримали на завершення літнього сезону. Зараз великі надії ми покладаємо на Андрія Стадніка, який боротиметься за олімпійську ліцензію з вільної боротьби та медалі чемпіонату світу у Стамбулі.

-Чи відомий вже жереб для Стадніка?
-Жереб для Андрія Стадніка стане відомий після зважування, яке пройде 17 вересня.

-А хто буде серед найголовніших конкурентів Стадніка у ваговій категорії 66 кг на ЧС у Стамбулі? 
-Основні конкуренти – це російські, іранські, грузинські, турецькі борці. Загалом на чемпіонаті світу виступатиме багато рівних борців. Тут усе буде залежати від настрою, від жеребу, від кожної конкретної дії в конкретних поєдинках. Враховуючи те, що Андрій знаходиться зараз у хорошій фізичній формі, результат повинен бути хорошим. Ми на це сподіваємося.

-А що скажете про тенденцію зростання результатів, які демонструє наша легкоатлетка Ірина Васьків?
-Це хороша тенденція, найголовніше те, що з гарними результатами у неї зростає і психологічна впевненість. Здобуті медалі її дають. А результати, думаю, будуть народжуватися в конкуренції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: