Віктор Вацко: "Чемпіонат U-21 не дає нічого для розвитку нашого футболу"

16 травня 12:53
Переглядів: 135
вацко

Віктор Вацко поділився думками про доцільність проведення чемпіонату U-21, а також з приводу підозр молодіжного складу «Олімпіка» в «здачі» гри з «Динамо».

- «Динамо» U-21 лідирує в Чемпіонаті України. До цього матчу у них було більше всіх забитих м'ячів - 67. І тут вони грають проти «Олімпіка» U-21 - команди, яка пропускає чи не найбільше. «Тотал більше 2,5» (тобто буде забито 3 і більше голів в матчі) - це хіба фантастична ставка?

Але чим більше я всі ці історії слухаю, бачу результати чемпіонату U-21 (9:2, 8:3 і т.д.), згадую минулі сезони, тим більше думаю: «А навіщо нам цей чемпіонат потрібен?». Ми говоримо про реформи в українському футболі, про те, що економіка просіла, клуби не витримують фінансовий тягар. Ось вийшла «Зірка» з Першої ліги в УПЛ, але в клубі є тільки одна головна команда. І йому вже треба десь шукати U-21 і U-19, тому що потрібно грати. І якщо U-19 ще можна десь зрозуміти, тому що там підтягуються молоді футболісти зі школи, то в команді U-21 вже дорослі мужики. Перша Ліга, Друга Ліга - вперед. Треба повертати формат «Динамо-2» і «Шахтар-2», як «Барселона Б» і «Реал Б» в Іспанії. І тоді клуб, який може собі дозволити утримання молодіжної команди U-21, буде заявляти свою команду. Нехай грають проти дорослих чоловіків в Першій Лізі, Другий Лізі. Нехай пороху понюхають, обростуть м'язами і досвідом дорослого футболу. А то виходять потім на матч, побачать здорового мужика з волохатими грудьми - і пішли підштанники міняти. Чемпіонат U-21 не дає нічого для розвитку нашого футболу, крім розмов і підозр у договірних матчах, і багато хто таку думку підтримує.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: