Віктор Вацко: "Керівництво "Карпат" повинно дати Йовічевичу право на помилку"

06 серпня 09:09
Переглядів: 297
вацко

Колишній віце-президент "Карпат" Віктор Вацко прокоментував роботу головного тренера "Карпат" і гру молодих гравців команди.

- Ну, так… Йовічевич зараз якраз у тому стані та в тій команді, де немає чого робити, окрім як плавити основних гравців )))
Костевич набирає форму після травми. Він наразі не готовий. Мірошниченко другу гру відіграв, до речі, досить пристойно. Особливо, другий тайм з Металургом. Історія знає багато правоногих футболістів, що грали зліва в обороні. І то дуже якісно грали.

Пучковський у першому таймі просто був відрізаний від усієї команди. Він не отримував належної підтримки від середньої лінії. Тому й загубився та розгубився.
Чачуа не грав правого захисника, а закривав цю зону в момент підключень до атаки Ксьонза, якому, після заміни Лобая, на відкуп віддали весь фланг. І це, до речі, дуже пожвавило гру Карпат праворуч.

Якщо ж говорити загалом, невже хтось серйозно розраховував, що Карпати, втративши влітку 6 гравців основи, одразу ж заграють? Я ще раз повторю те, про що тут уже писав. Зараз, як уболівальники, так і керівництво клубу, повинні набратися терпіння і дати Йовічевичу право на помилку. А помилки будуть, і немало. Футбол, в який хоче грати Ігор, так просто і швидко поставити неможливо. Тим більше, у кадрових умовах, в яких зараз перебувають Карпати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: