Віктор Вацко: "Ксьонз був би чудовим партнером для Ярмоленка"

22 грудня 12:28
Переглядів: 166
Ксьонз

Відомий телекоментатор Віктор Вацко розповів, якими ігровими якостями володіє футболіст Карпат Павло Ксьонз, якого сватають в Динамо.

- У Ксьонза є височенна швидкість, пас, вміння підіграти партнеру в організації атаки (він не ховається від м'яча, не "париться" з м'ячем), висока якість гри в атаці (вміння підключитися з глибини, обіграти на швидкості суперника один в один, виконати загострюючу передачу).

До такого вінгера, як Ярмоленко, який при розвитку атаки часто зміщується в центр, відкриваючи коридор по флангу для підключення захисника, Ксьонз був би, на мій погляд, чудовим партнером. 

До всього цього, Паша дуже додав у захисній роботі, яка була попервах для нього проблемою. 

Окрім цього, Ксьонз може зіграти на позиції вінгера (хоча як захисник він мені все ж більше подобається), додаючи тренерському штабу опцій для ротації складу команди.

Хоча, згадуючи в тому числі його виступи за Металіст (той Металіст можна співставляти за рівнем із нинішнім Динамо), я майже на 100% впевнений, що за ігровою якістю це правий захисник основного складу Динамо, а не для лави запасних. - написав Вацко у своїй конференції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: