Віктор Вацко: "Молодіжна збірна Німеччини - команда з дуже сильним підбором виконавців"

15 вересня 21:02
Переглядів: 138
Вацко

Відомий коментатор Віктор Вацко - про майбутню дуель молодіжних збірних України та Німеччини у рамках плей-офф Євро-2015.

«Молодіжна збірна Німеччини - команда з дуже сильним підбором виконавців. Щоби когось виділяти, потрібно розуміти, кого саме Грубеш викличе на підготовку до матчів з Україною. Серед найсильніших виділив би назвав Тер Штегена (або Лено) у воротах, Кнохе у захисті, Гайс минулого сезону неймоврно подобався в опорній зоні, Фолланд у групі атаки. Філіпп Гоффманн - найкращий бомбардир німців - здоровенна машина», - відзначає Вацко у своїй конференції на matchday.ua.

«Проте я б не став дуже вже скептично говорити про наші шанси. Наш статус обевидного і безумовного аутсайдера, без сумніву, грає нам на руку. Не маю сумнівів, що тренерський штаб Сергія Ковальця розбере гру німців наддетально. Від тактичного та стратегічного вибору тренерського штабу у цьому протистоянні залежатиме надзвичайно багато. Дуже важливо, щоби у нас усі гравці були здоровими і в належному ігровому тонусі. Мене особисто лінія оборони насамперед непокоїть», - резюмує Віктор Вацко.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: