Віктор Вацко про ситуацію в "Карпатах"

21 червня 00:17
Переглядів: 777
вацко

Віце-президент «зелено-білих» представив журналістам нового коуча «Карпат» Олександра Володимировича Севідова. Окрім цього він відповів на ряд інших запитань, які зараз турбують львівських уболівальників.

«Усі ви знаєте, в якій ситуації опинилися «Карпат» під час міжсезоння. Посада головного тренера була вакантною, тож журналісти проводили різні «розслідування», шукаючи скандали і сенсації. Чесно кажучи, це все трішки заважало нашій роботі. Зараз ми завершили пошуки нового керманича і я спробую пояснити, чому наш вибір припав саме на Олександра Севідова. Як би нас не критикували, але наша стратегія спрямована на формування української команди. Відповідно, і тренер має бути українцем. Ми будемо робити ставку і на наших вихованців, тому ми шукали тренера, який вміє працювати з молоддю. Не просто кидати молодих футболістів у бій, а потім переводити до другої команди, а послідовно їх розкривати, за рахунок своїх поглядів та тренерської філософії. Ми не хочемо пропускати рекордну кількість голів у чемпіонаті. Ми хочемо, щоб тренер навів лад в команді з дисципліною на полі та поза командою. Погляди Олександра Севідова збігаються з візією нашого клубу, тому ми підписали контракт на три роки».

«Щодо усіх чуток, пов’язаних з переговорами, то ми підписали контракт з Олександром Севідовим в понеділок, о 23:55. Так само хочу сказати, що не був раніше знайомим з нашими новим тренером. Уперше з ним поспілкувався саме в понеділок ввечері». 

«В Інтернеті зараз можна зустріти повідомлення про скорочення заробітної плати гравцям «Карпат». Але всі чомусь забувають про так звані компенсаційні механізми. Є преміальні, є бонуси, що дадуть нашим гравцям можливість не отримувати гроші, а заробляти їх».

«Нещодавно генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин озвучив інформацію про те, що клуб повинен сам на себе заробляти, адже фінансова ситуація у нас, та й взагалі, в українському футболі, є доволі серйозною. Можу сказати, що до сезону команда готуватиметься не в Брюховичах, а в Словенії – гроші на підготовку до сезону є. Там «Карпати» проведуть 5 матчів – наших суперників повідомимо, як тільки підпишемо контракти з організатором зборів».

«Кілька клубів зверталися до нас щодо оренди чи придбання гравців, яких «Карпати» виставили на трансфер. Знаєте, я з посмішкою прочитав інтерв’ю генерального директора «Чорноморця» Сергія Керницького, який розповідав про суми відступних за наших гравців. Так от, «Чорноморець» хотів купити Худоб’яка за 100 тисяч доларів... Людину, яка 8 років грає тут. Дюсельдорфська «Фортуна» пропонувала за Кенію 250 тисяч, хоч сам Леван оцінив себе в 2,5 мільйони доларів. Ще один російський клуб хотів взяти Худоб’яка в оренду за 50 тисяч доларів...»

«Щодо потенційних новачків, то з нами, як вам вже відомо, тренуються Младен Бартуловіч та Валерій Федорчук, який не зігравши жодного матчу за «Карпати» вже показав себе патріотом. Він дав слово, що гратиме за «Карпати», хоч його дуже наполегливо кликав до себе інший клуб. Приїхали також Бохашвілі та Пашаєв. Як тільки підпишемо контракти з ними чи іншими гравцями – неодмінно повідомимо про це. Просто наші конкуренти не сплять, ми ведемо боротьбу одночасно з трьома-чотирма клубами» – підсумував віце-президент ФК «Карпати».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: