Віктор Вацко розповів про те як в першій команді "Карпат" появились молоді футболісти

07 травня 07:26
Переглядів: 347
вацко

Відомий коментатор Віктор Вацко, розповів про комплектацію "Карпат" під час своєї роботи в клубі в літку 2013 року.

- Коли було прийнято остаточне рішення про українізацію команди, у нас виникли певні проблеми із закриттям кількох позицій. З'явилась можливість взяти в оренду одного футболіста (прізвища не називатиму, з, так би мовити, етичних міркувань). Досить якісного. На той момент - одного із провідих гравців молодіжної збірної України. Здатного зіграти на кількох позиціях на полі. Але в процесі обговорення цієї кандидатури Петро Димінський поставив одне, на мій погляд, дуже правильне запитання: "Навіщо нам брати в оренду молодого гравця іншого клубу, надавати йому ігрову практику, награвати фактично для іншого клубу, якщо ми можемо точно так само награвати власного вихованця?" Адже і той - молодий, і наш - молодий, різниця у досвіді незначна, але перспективи кардинально різні. Тому що свій вихованець - це власні інвестиції та, так би мовити, актив клубу.

От з таким підходом у першій команді Карпат стали з'являтися Костевич, Чачуа, Страшкевич, Швед, Кльоц, Гуцуляк та інші, які із значно меншою зарплатною відомістю приносять львів'янам не менше (навіть більше, якщо не брати до уваги -9 очок, в яких футболісти не винні) очок, ніж зараз в ужгородців.

Інша справа, що потрібно докласти немало зусиль для того, щоби у тебе виросли футболісти, які у перспективі можуть належним чином грати в елітному дивізіоні. Зусиль, коштів і часу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: