Віктор Вацко: "Стиль гри Голодюка відмінно підходить під футбол Маркевича"

22 січня 14:17
Переглядів: 224
Карпати Голодюк

Відомий коментатор Віктор Вацко висловив свою думку щодо інтересу «Дніпра» до двох футболістам «Карпат» Павла Ксьонза і Олега Голодюка і поміркував про їхні перспективи в команді Маркевича.

«Я не знаю, що включає у себе трансфер Федорчука. Але знаю, що і Ксьонз, і Голодюк цікаві «Дніпру». І знаю, що робота у цьому напрямку з боку «Дніпра» велася.

Проте так само знаю, що наразі жодної конкретики стосовно цього питання - що, мовляв, і Паша, і Олег уже є футболістами «Дніпра» - немає. Тобто цифри як мінімум індивідуальних умов ще не узгоджувались. І обидва футболісти працюють на зборах із «Карпатами».

Я вважаю, що обидва повинні допомогти «Дніпру». Ксьонз - гравець універсальний. Може зіграти і в захисті, і в півзахисті. Восени після травми Маттеуса у «Дніпра» були серйозні проблеми із закриттям позиції правого хава. Паша безперечно дасть необхідну варіативність вибору тренерському штабу «Дніпра». Єдиний мінус, який я бачу у цій ситуації, це ігрова практика для молодого Лучкевича. Якому потрібно грати, щоби розвивати свій талант. Хоча є варіант також переведення Федецького у центр захисту. Ну але, знову ж таки, це уже згадана мною варіативність.

Стосовно Олега. Я не маю жодного сумніву у його високому футбольному класі! Це топ-футболіст за українськими мірками. І єдине, що потрібно йому побажати - це відсутність травм. Його стиль гри прекрасно підходить тому футболу, який сповідує Маркевич. Олег швидкий, рухливий, виконує великий обсяг роботи на полі, впевнено грає із м'ячем, чудово вміє організовувати атаки із глибини поля. До того ж, Голодюк перебуває у розквіті футбольних сил. У нього достатньо досвіду, щоби швидко адаптуватися у новій команді.

Зрештою, на мою думку, Олег абсолютно заслужив спробувати себе на новому рівні в нашому футболу - на рівні боротьби за Лігу чемпіонів. А саме під такі амбіції у «Дніпрі» будуватиметься команда. І звичайно, якщо футболіст проявить себе на такому рівні, інтерес тренерського штабу збірної йому забезпечений. Тим більше, у нашому футболі не так уже й багато футболістів середини поля із такими ігровими якостями»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: