Віктор Вацко: "У керівництва "Карпат" та "Дніпра" – хороші партнерські стосунки"

27 грудня 23:00
Переглядів: 294
Вацко

- Що так тісно пов'язує "Карпати" з "Дніпром"?

- Що пов’язує “Карпати” із “Дніпром”? Вони в одному телевізійному пулі. У керівництва – хороші партнерські стосунки. У “Дніпра” є багато цікавих футболістів, які не мають належної ігрової практики, проте отримують зарплатню згідно із контрактними умовами.

- Значна частина "галичан" на контракті саме в клубі з берегів Дніпра, причому багато хто просто "перекочував" зі зниклого "Кривбасу". "Однокласники" чи просто збіг?

- “Карпати” зацікавлені у ряді цих виконавців і готові надавати їм ігрову практику та виплачувати зарплатню (кому повністю, кому – частково). “Дніпро” таким чином розвантажує власний зарплатний бюджет, дає можливість своїм гравцям бути на видноті у Прем’єр Лізі, що позитивно впливає на їх трансферну вартість. “Карпати” отримують якісних гравців, не витрачаючи коштів на трансферну компенсацію і не виходячи за межі власних зарплатних можливостей. Більше перед клубами жодних зобов’язань (ви розумієте, про що я) немає. Якщо це - “однокласники”, то нехай будуть “однокласниками”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: