Віктор Вацко: "Від Лукаса відмовилися навіть його співвітчизники-тренери "Дніпра"

25 січня 23:25
Переглядів: 1653
лукас

Відомий коментатор телеканалу «Футбол», Віктор Вацко, на своїй конференції на matchday.com.uaдав характеристику колишньому гравцю «Карпат» Лукасу.

- Якщо вірити пресі екс-карпатівець Лукас досить непогано виступає в Греції. В Львові взагалі був лідером і принаймні його перехід/оренда в Динамо здавалась цілком логічним продовженням для іспанця кар’єри в Україні. Як Ви вважаєте чому йому в Києві не дали по суті жодного шансу і взагалі навіщо була ця оренда гравця, на якого Блохін мабуть навіть не розраховував?

- Щоби розуміти, чому у Лукаса не вийшло у Динамо, потрібно знати його людські якості. Він проголосив себе небаченою зіркою у Львові зокрема та в Україні в цілому. У Львові президент ставився до нього, як до рідного сина. А у "синочка", як кажуть німці, стала зникати земля під ногами. Виявилось, що у Динамо до Лукаса ніхто не ставитиметься, як до "пупа землі", навіть незважаючи на 8 голів в осінній частині чемпіонату. Там усім усе потрібно доводити. Роботою на полі, а не скандалами в кабінетах.

Я Вам навіть більше скажу: від Лукаса відмовилися навіть його співвітчизники-тренери Дніпра. Через його характер. Хоча як футболіст він - дуже сильний і цілком гідний грати в українському топ-клубі, окрім Шахтаря.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: