Віктор Вацко: "Відразу кілька джерел в Росії стверджують, що Ростов планує викупити Худоб'яка"

26 грудня 23:50
Переглядів: 368
Вацко

- Вікторе, доброї ночі! Я надіюсь, у вас залишились нормальні стосунки з керівництвом Карпат і ви все ще володієте інформацією зі стану клубу. Тому хотів би у вас взнати кілька нюансів.

- Якщо інсайдерська інформація залежить лише від «нормальних стосунків із керівництвом» клубу, то це біда для журналіста ;)

Чому не потрапляє у склад Тищенко?

Наскільки мені відомо, з Тищенком Карпати не проти попрощатись. Та й сам футболіст навряд чи задоволений своїм статусом у команді. Міша хоче назад (а я його влітку попереджав, що саме так і буде).

Чи можливе повернення когось з орендованих цієї зими, зокрема Кополовця та Худіка?

З Ігорем ситуація важча. Відразу кілька джерел в Росії незалежно одне від одного стверджують, що Ростов планує викупити Худоб'яка. Нюансів орендної угоди я не знаю, але, скоріш за все, там прописано «право першої ночі» саме за Ростовом і обумовлена сума компенсації. Хоча я особисто дуже хотів би, щоби Ігор повернувся у Карпати. Я вважаю його одним із символів найновішої історії клубу і дуже шкодую, що цей футболіст покинув команду.

Чи є по Костевичу пропозиції?

За Володею Костевичем в силу певних причин стежу особливо уважно, як, до речі, і за Денисом Мірошниченком. Костевич у великому футболі робить лише перші кроки і, щоби продовжувати прогресувати, йому ще працювати і працювати. Незалежно від наявних пропозицій йому необхідно залишитися у Карпатах. Там він удома. Там він має все, щоби регулярно грати і рости. У Костевича є все, щоби за два-три роки вирости (насамперед тактично) у дуже якісного, сучасного флангового захисника рівня українських топ-клубів. У тому числі і характер, та професійне ставлення до футболу (думаю, всі розміють, що я маю на увазі, коли веду мову про такі речі у житті 21-річного хлопця).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: