Віктор Юзик: "Змагання у Івано-Франківську будуть продовжуватись"

21 вересня 20:47
Переглядів: 187
футзал

Івано-Франківська міська федерація футболу традиційно проводить чемпіонат міста по футзалу. В попередньому розіграші участь брало 30 команд із обласного центру. Не багато залишилося часу і до старту нового сезону. Голова комітету по проведенню змагань ІФМФФ Віктор Михайлович Юзик прокоментував ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день.

Шановні колеги!
Я дуже вдячний вам за роки обопільної співпраці.
На даний момент склалась ситуація, як і в державі так і в кожному колективі, де фінансові питання є приорітетнішими ніж порядність та справедливість, спонукають окремих людей вирішувати свої особисті питання для подальшої карєри переступаючи через гідність та порядність.
Тому на даний момент вважаю для себе принизливим питати пояснення про причину не рекомендації мене для обслуговування всеукраїнських змагань з футзалу. 
Мою роботу , що я роблю для популяризації футболу та футзалу у м.Івано-Франківську нехай вирішить громада. 
 На даний момент я беру професійну відпустку у всеукраїнських змаганнях.
Та змагання у м. Івано-Франківську будуть продовжуватись дальше.
Усім вам бажаю плідної праці та справедливості у своїх рішеннях.
Слава Україні!

З повагою Віктор Юзик.

Також пропонуємо Вашій увазі лист і відповідь на нього, які передували заяві

 

 

 

ВІДПОВІДЬ НА ЛИСТ

 За розпорядженням голови ІФМФФ відповідь на лист №13 від 21 липня 2014 адресований АМФІФО п. В.Матешку дає  Юзик Віктор – голова комітету по проведенню змагань ІФМФФ.

1. Змагання які проводить ІФМФФ проходять згідно затвердженого Регламенту змагань. Регламент змагань з міні-футболу сезону 2013-2014 року був представлений у комітет аматорського міні-футболу України. За словами його керівника п. С. Бабікова зауважень ми не отримали і навіть отримали запрошення приймати участь у фінальній частині аматорських змагань.
 Та дякуючи “плідній” роботі  АМФІФО , представники якої проігнорували запрошення на установчу нараду команд, керівництва ІФМФФ та представників комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради де планувалося обговорення про співпрацю  нас не допустили до фінальної стадії.

2. Всі матчі проводяться згідно “Правил гри в футзал”  та доповненнями, рекомендаціями які поступають щорічно у комітет арбітрів АМФУ.
3. На даний момент АМФІФО як бачимо не має ніякого бажання коструктивно співпрацювати з міською федерацією футболу.
4. Неодноразові наклепи та неправдива інформація , що розповсюджується певними особами АМФІФО стосовно ІФМФФ носить аморальний характер.
5. З подачі І.Овчара АМФІФО  зухвало вже в котре не рекомендувало мене , В.Юзика, в кандидати спостерігачів АМФУ.

З повагою Віктор Юзик                                                                    05.08.2014 р.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: