Вільям де Камарго: "Потрібно працювати більше і ставати ще кращим"

10 вересня 18:55
Переглядів: 228
Камарго

Новачок «Карпат» Вільям де Камарго дебютував за львів’ян у благодійному матчі проти «Лехії» із Гданська (0:1). Бразилець відзначився вдалими діями у грі з лідером польської Екстракляси – заробив пенальті. Де Камарго розповів про адаптацію у команді, улюблену позицію на футбольному полі та свій нереалізований момент у грі з «Лехією».

«Я дуже задоволений своїм дебютом у «Карпатах». Щасливий, що сьогодні вдалося здобути перемогу. Розумію кожного із своїх партнерів. Надалі потрібно працювати більше і ставати ще кращим», – розпочав нападник.

«Одноклубники дають мені поради на футбольному полі. Вони підказують, куди я маю рухатися і мені це допомагає».

«Зазвичай, я граю на фланзі атаки. Залежить від тренера, де він мене бачить. Якщо наставник говорить мені грати на іншій позиції, то я зіграю на ній і викладусь на повну».

«Самому реалізувати пенальті? Не важливо, хто пробиває одинадцятиметровий. Найголовніше, що команда реалізовує удар з позначки і здобуває перемогу».

«Я радий, що тепер Понде в команді. Він вдало пробив пенальті, яке я заробив. Йому, як нападнику, дуже важливо забивати м’ячі». 

«Мені не вдалося відзначитись після передачі Мякушка. У тому моменті м’яч відбився від землі і я пробив невдало. У моєму промаху винне футбольне поле (сміється)», – підсумував де Камарго.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: