Вірт стартує в "Русі" з перемоги над "Зіркою"

30 вересня 19:22
Переглядів: 253
Юрій Вірт

Головний матч 11 туру в дивізіоні між останньою і передостанньою його командами завершився перемогою тієї, яка напередодні гри перебувала вище.

"Рух" об'єктивно має і трохи більше резервів, і трохи більший потенціал (кадровий) на даний момент. Тому не дивно, що вінниківці почали поєдинок з тиску, не перестаючи йти в атаку. "Зірка" на це відповідала тільки рідкісними контратаками. Перший тайм мав усі передумови завершитися нулями на табло, проте на останній хвилині основного часу Бусько замкнув передачу з правого краю.

Другий тайм пройшов у спробах господарів відігратися, а гостей - зберегти перевагу в рахунку. Краще зі своїм завданням впоралися гості, хоча кінцівка для них виявилася нервовою. В бажанні зберегти переможний рахунок, гравці "Руху" допускали помилки, і тільки традиційні проблеми з реалізацією зіграли проти "Зірки". А під завісу гри гостям посміхнулася удача забити ще раз: Загорулько відкрився під закид від центрального кола і пробив повз воротаря.

"Зірка" - "Рух" 0:2
Голи:
 Бусько 45, Загорулько 89
"Зірка" (стартовий склад): Зеленський, Сафронов, Хорольський, Авер'янов, Кондраков, Збунь, Маткобожик, Виздрик, Нерубенко, Дугієнко, Бєляєв
"Рух "(стартовий склад): Ільющенков, Заставний, Дуць, Лобай, Бусько, Копина, Брікнер, Ляшенко, Русин, Козак, Батальський

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: