Віта Семеренко: "Сестра після фінішу трішки напіхала мені..."

10 лютого 00:07
Переглядів: 476
семеренко

Коментар Віти Семеренко після бронзового успіху в спинті на Олімпійських іграх в Сочі-2014

"Так, я бронзова призерка Олімпіади. У мене в невеличкій шкатулочці всі бронзові медалі. Звичайно, хочеться і золота, але на даний момент я дуже задоволена своєю бронзовою медаллю, рада, що повірила сама в себе. Григорій Іванович ( Шамрай ) підійшов і сказав : "Вітаю тебе, моя бронзова!». Сестра після фінішу привітала, але в цей же час трішки напіхала мені, каже: "Ти що ж, не могла обійти Вілухіну? 3 секунди всього!".

"На стрільбі лежачи трішки хвилювалася і було важко стріляти, але я впоралася. На лижні сильно не поспішала, так як це гори і вони дають про себе знати на останньому колі. Намагалася розподілити свої сили, так щоб вистачило рівно на три кола і в мене вийшло (Віта показала 6-й час на останньому колі!)."

"Яна Романова могла вплинути на мою медаль, але коли на останній позначці вона була 12-я чи 11-я, то я стала вірити в свою медаль. А на дистанції про медалі не думала, просто намагалася викластися."

"До гонки переслідування ще 2 повних дні, так що я встигну відновитися. В цілому, можу сказати, що я просто вірила в себе. Всі мої надії і бажання втілилися в бронзову медаль. У Володимира Михайловича ( Бринзака ) 2 -го лютого день народження, він просив зробити йому приємний подарунок, так що я свій вже подарувала.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: