Віталій ГРИЦАЙ: «Повернення до «Львова» виключено»

26 січня 15:44
Переглядів: 101
Default Image

Під час зимової паузи міграція гравців з одних команд в інші нагадує великий броунівський рух. Не стала винятком і першолігова когорта команд. Відтак два екс-гравці «Львова» півзахисник Віталій Грицай, а також воротар Андрій Череднюк подалися у пошуках кращої долі в завжди амбітну алчевську «Сталь».  Кореспондент «СПОРТИВКИ» зателефонував до екс-півоборонця «Львова» та поспілкувався з ним про «сталевий» варіант. 

-До мене зателефонував Анатолій Іванович Волобуєв та запропонував приїхати в Алчевськ та попрацювати разом. Над цією пропозицією довго не роздумував і погодився. Саме так опинився в Алчевську. 

-А контракт зі «Сталлю» вже підписано?

-Поки що ні. Зараз я перебуваю на перегляді у цій команді. 

-Що скажеш про цю команду? 

-У «Сталі» підібрався дуже хороший, амбітний колектив. Щоправда, мені ще потрібно освоїтися у цій команді. Наразі відіграли дві оглядові двохсторонки… 

-Тренувальні збори проходитимуть тільки в Україні, чи все-таки запланований виїзд за кордон?

-Поки що тренуємося в Україні. Зараз запланована робота у плані фізичної та швидкісної витривалості. 

-Окрім «Сталі», пропозиції від інших команд надходили?

-Усі пропозиції, які до мене надходили були від команд першої ліги. Навіть, були чутки, що мною цікавляться команди прем’єр-ліги. Однак я вирішив спробувати себе у «Сталі», тим паче, що до мене зателефонував такий кваліфікований спеціаліст як Анатолій Волобуєв і, знаючи, яка команда хороша в Алчевську вирішив їхати сюди. 

-Якщо не вийде закріпитися у складі «Сталі», то до «Львова» ти не повернешся? 

-Ні. Навіть про це не хочу розмовляти, адже з нами трішки негарно вчинили у «Львові». Особисто я так вважаю. Тому повернення до «Львова» виключене.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: